Autor Wątek: Czy i30 wychodziły w różnych odcieniach danego koloru?  (Przeczytany 1350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mateusz232

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Czy i30 wychodziły w różnych odcieniach danego koloru?
« dnia: 22 Styczeń 2020, 15:39:53 »
Niefortunnie mam połamany zderzak i chce go wymienić, nowy zamiennik z lakierowaniem 700PLN, zastanawiam się nad kupnem zderzaka używanego jednak wszyscy sprzedawcy nie są wstanie podając koloru z auta z którego zderzak ściągnęli. Używka to koszt około 300PLN
Pytanie jest takie czy wychodziły rożne odcienie danego koloru ? Chodzi o kolor srebrny RAH

Offline robaszek127

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1486
Czy i30 wychodziły w różnych odcieniach danego koloru?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2020, 18:26:04 »
Zderzak malowany kupuje się osobiście. Inaczej oszczędność może być pozorna bo przyjdzie porysowany i tak będzie wymagał lakierowania.

Offline weuek

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1096
Czy i30 wychodziły w różnych odcieniach danego koloru?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2020, 20:41:23 »
Święta racja. Ale są od niej wyjątki. Niedawno kupiłem zdalnie zderzak do mikry za 80 zł i był w świetnym stanie. Założyłem i jest gites!

Offline mateusz232

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Czy i30 wychodziły w różnych odcieniach danego koloru?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Styczeń 2020, 17:20:03 »
Raczej osobisty odbiór nie ma szans w moim przypadku, wszystkie zderzaki są na Śląsku.

Znalazłem zderzak w dobrym stanie z nowym grillem, potwierdzi mi ktoś ze one niczym się nie różniły i mogę spokojnie taki zderzak montować na auto ? Dodatkowo ma miejsca po czujnikach parkowania, da się to jakoś ładnie zasklepić ?

Offline weuek

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1096
Czy i30 wychodziły w różnych odcieniach danego koloru?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Styczeń 2020, 17:49:28 »
A po co? Załóż czujniki, to kosztuje ~stówkę.

Offline mateusz232

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Czy i30 wychodziły w różnych odcieniach danego koloru?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Styczeń 2020, 20:31:44 »
Nie mam czujników przód wiec pewnie wiązało by się to z wymiana ECM i położeniem wiązek, plus uruchamianie czujników z przycisku

Offline gulgulq

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 138
Czy i30 wychodziły w różnych odcieniach danego koloru?
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Styczeń 2020, 21:42:39 »
Generalnie nie masz nigdy pewności ze nie będzie malej różnicy w odcieniach. Zderzaki są dodatkowo plastikowe wiec lakier zawsze inaczej leży niż na metalowych drzwiach. Niby tym wszystkim sterują komputery i powinno być ok ale najlepiej to osobiście pojechać, przyłożyć zderzak i sprawdzić naocznie.