Autor Wątek: Rejestrator, nawigacja w lusterku wstecznym  (Przeczytany 1034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline presario7

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 83
Rejestrator, nawigacja w lusterku wstecznym
« dnia: 29 Październik 2019, 18:23:24 »
Fajna opcja dla kogoś kto nie ma fabrycznej nawigacji lub chce zostawic orginalne radio.
Szukałem jakiegoś rejestratora i przez przypadek u majfrenda wpadło mi w oko lusterko wsteczne. Kilka filmików na YouTube, 500 zł ,2 tygodnie i jest. Szczerze jestem pozytywnie zaskoczony 2 kamery, 4G, Wifi, Bluetooth, 24h monitor parkowania, asystent pasa ruchu, itp. Lusterko nagrywa bezpośrednio z 2 kamer, gps daje radę. Ma 12 cali idealnie pasuje na orginalne lusterko, google maps działa trochę wolno ale sposobem jest wgranie map offline. Plusem jak dla mnie jest brak podłączenia do zapalniczki, wszystkie kable wpiąłem do bezpieczników. Podpinam linka może komuś się przyda.

https://pl.aliexpress.com/item/4000021317828.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fBHnPp9

Offline Rafal_P

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 30
Rejestrator, nawigacja w lusterku wstecznym
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Październik 2019, 10:42:43 »
Jak to się trzyma na oryginalnym lusterku na tych gumkach?

Zawsze mnie rozwalało i odstraszało od tego rozwiązania właśnie wieszanie tego na oryginalnym lusterku na jakiś gumkach. To raczej nie może być ani stabilne, ani wygodne przy regulacji ustawienia lusterka.

Offline presario7

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 83
Rejestrator, nawigacja w lusterku wstecznym
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Październik 2019, 15:23:10 »
Lusterko jest bardzo stabilne, gumy wyglądają na solidne dodatkowo są 4 wypusty z gumkami które dochodzą do szkła lusterka oryginalnego. Kolego Rafal_P jedni lubią gadżety inni nie. Ja mam taką zasadę wydaje opinie gdy coś przetestuje a nie jest pewno złe bo tak myśle.

Offline Rafal_P

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 30
Rejestrator, nawigacja w lusterku wstecznym
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Październik 2019, 20:35:20 »
I dlatego właśnie pytam na ile stabilna jest to metoda montażu, gdyż osobiście tego nie testowałem ze względu na moje wątpliwości.