Autor Wątek: Kasowanie błedu airbag Hyundai Sonata 2.0 16V typ EF  (Przeczytany 1446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grayson76

  • Gość
Kasowanie błedu airbag Hyundai Sonata 2.0 16V typ EF
« dnia: 05 Październik 2008, 12:57:54 »
Witam!Mam mały problemik z świecąca się lampką od poduszek.Był podłączany pod komputer i pokazywał błąd pod siedzeniem pasażera.Jest to wina kabli lub wtyczek.Tylko problemem jest częstotliwość zapalania się tego ustrojstwa.Pochodzi tydzień i znowu błąd.Ciągle podłączanie co tydzień i wydatek 50zł za 120 sekund pracy staje się nużący.A współpraca z elektrykami to katorga.Na moja sugestie aby zlutować przewody kręcą nosem.Dla nich to czysty zysk a dla mnie męczarnia.Dlatego mam pytanie czy ktoś wie gdzie i jaki zakupić interfejs diagnostyczny ewentualnie jaka będzie pasować wtyczka i jaki program użyć(sam będę kasował błędy).Przeglądałem oferty na Allegro ale nic ciekawego nie ma...

edbba

  • Gość
Kasowanie błedu airbag Hyundai Sonata 2.0 16V typ EF
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Październik 2008, 21:31:37 »
Witam!
Miałem podobny błąd, z przednią poduszką pasażera. Było jakieś zaśniedzenie złączek (wtyczek). Po oczyszczeniu (zapewne spirytusem) oraz kilkakrotnym spięciu i rozpięciu, wada ustąpiła. Przy okazji zaczęła świecić lampka schowka, o której istnieniu, nie miałem pojęcia.

Z pozdrowieniami - EBB