Autor Wątek: [i40 VF] Tempomat - możliwość dolozenia  (Przeczytany 1422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przemek343

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 9
[i40 VF] Tempomat - możliwość dolozenia
« dnia: 17 Lipiec 2019, 21:12:45 »
Witam serdecznie. Proszę o informację czy jest możliwość dołożenia tempomat u do wersji classic ? Czy wymiana kierownicy na wersję z tempomatem rozwiązywała by sprawę czy jest to bardziej skomplikowane ?

Offline Przemek343

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 9
Tempomat - możliwość dolozenia
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2019, 09:01:00 »
Czy jest ktoś w stanie pomóc w tym temacie. Czy wiązka która jest w.kierownicy ma wtyczkę do obsługi tempomatu ?

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
[i40 VF] Tempomat - możliwość dolozenia
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec 2019, 11:08:58 »
W tym temacie chyba jeszcze nikt nic nie robił, możesz szukać na forach rosyjskich lub poczytać temat dokładki w i30:
http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=5123&highlight=tempomat
Zapewne w 40 będzie podobnie. Piszą coś o wersji wyposażenia - może poprostu przy wyższych mimo braku tempomatu wszystkie wiązki były gotowe.

Szkoda, że kolega Kosmos już się nie udziela, on znał odpowiedzi na wszystkie pytania:)

Offline sanek123

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
Odp: [i40 VF] Tempomat - możliwość dolozenia
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sierpień 2023, 13:15:18 »
Też nurtowało mnie to pytanie. Aż do dzisiaj.

Kupiłem używaną kierownicę z przełącznikami tempomatu, wymieniłem środek i wszystko śmiga od strzała. Nic nie trzeba programować.

Ale jest ważna uwaga - są różne wiązki kabli w kierownicach. Jeżeli twoja kierownica ma manetki, a kupisz kierownicę z tempomatem, ale bez manetek to nie będziesz miał jak ich podłączyć. Niektóre kierownice są też grzane, jeśli masz taki bajer, to również musisz szukać grzanej kierownicy.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpień 2023, 13:17:39 przez sanek123 »