Autor Wątek: Szum powietrza w słupkach  (Przeczytany 2521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 1marcin2

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
Szum powietrza w słupkach
« dnia: 07 Czerwiec 2019, 17:30:26 »
Witam chciałem się dowiedzieć od Was czy słyszycie pęd powietrza w słupkach drzwiach za kierowca i pasażerem u mnie zaczyna byc słyszalny szum w słupkach tak powyżej 80 km a na autostradzie bez właczonego radia  przy predkosciach 130 - 140 słychac to juz wyraźnie oczywiscie w serwisie twierdza że tak musi być  :mrgreen:

Offline tomilipin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 282
Szum powietrza w słupkach
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Czerwiec 2019, 13:27:17 »
Maz tu kilka kropek i przecinków - skopuj sobie na przyszłość i używaj: ... ,,,

U mnie nic nie słychać. Przy 130 km/h chyba bardziej słychać szum opon.

Offline miro

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 29
Szum powietrza w słupkach
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwiec 2019, 07:38:09 »
u mnie też spokój, szumu nie słyszę nawet przy wyższych prędkościach.

Offline Grzegorz88

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Szum powietrza w słupkach
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Czerwiec 2019, 18:18:47 »
Witam, podłączę się pod temat szumów. Forumowicze czy z waszych i30 III generacji dochodzą szumy z bagażnika/tyłu auta w trakcie jazdy? Czy też uważacie że nadkola, bagażnik i ogólnie podłoga auta są słabo wyciszone?  Czasem mam wrażenie że auto zachowuje się niczym pudło rezonansowe. Dajcie znać jakie są wasze odczucia.

qbadm

  • Gość
Szum powietrza w słupkach
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień 2019, 23:45:02 »
U mnie było słychać, rozebrałem, goła blacha pod plastikiem, wyciszyłem, teraz jest OK :)

Offline moliq

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Szum powietrza w słupkach
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopad 2019, 23:34:20 »
Masz może kolego jakieś fotki z operacji ? Ew na co zwracać uwagę, ile materiału i jakiego użyłeś do wyciszenia ?

Orientowal się ktoś co z gwarancją w takiej sytuacji i ile coś podobnego kosztowałoby w Aso?

qbadm

  • Gość
Szum powietrza w słupkach
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Listopad 2019, 23:46:21 »
Trzeba rozebrać tak, żeby nie urwać zatrzasków na słupkach, zdejmujesz oslony słupków, oklejasz pianką do wyciskania, ja dodatkowo dałem uszczelkę między szybę i obudowy, które zająłem... Co do ASO? Hmm, a kto tam zajrzy i po co, jak tam nic nie ma tylko powietrze pod plastikami :) W ASO tego nikt nie tknie, żeby wyciszyć... Powiedzą, że tam jest wyciszenie: może i jest ale przypomina husteczki higieniczne ;)