Forum > Santa Fe SM

[Santa Fe SM] Pogadajmy o oponach

<< < (2/35) > >>

stolek6:
No ja mam te swoje 265/70 r15 i rozmiar sobie chwale. Ale same opony barum caloroczne 4x4 lato/ deszcz super, teren jakotako, jednak na snieg nie polecam, chociaz daja rade. BF goodridge long trail t/a w mojej ocenie, byly w kazdej sytuacji lepsze i prawie sie nie zuzywaly. Nastepne beda BFG. A/T tylko musze auto zmienic na 4x4 :)

ROTHMANS:
OlafLarry,  jak kupisz te Nexeny podzielisz sie opinią?

darlew:
Jeżeli ktoś jeździ tylko okazyjnie po polach to mogę polecić letnie oponki Maxxis.
U siebie mam założone MA-Z1 225/55r17. Na trasie prowadzą się rewelacyjnie i przede wszystkim są ciche. Jeżeli dodamy do tego jeszcze fajne alusy to wygląd ogólny auta jest rewelacyjny.

stolek6:
Niee nastepne beda teee.... ale juz nie w hyundaiu. Maja swietne opinie jako opony uniwersalne.
Chyba najpiekniejsze opony jakie widzialem :-)

volcan:

--- Cytat: "Arni71" ---pozostaje tylko czekać jak z ich żywotnością
--- Koniec cytatu ---


Dokładnie tak - to jedyna zagadka dotycząca tych opon. Na śniegu zimą prowadziły się świetnie, jesienią przy wysokich temperaturach też, na mokrym są świetne (ciekawy efekt ściany wody za samochodem przy prędkościach autostradowych po mokrym asfalcie  ;-) ).
Jedyna wada (o której czytałem wcześniej - przed zakupem) - po zimie są takie jakieś brunatne - nie idealnie czarne, ale temat załatwia pianka do opon.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej