Autor Wątek: wersja softu w I40  (Przeczytany 2005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jacekrys

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
wersja softu w I40
« dnia: 12 Luty 2019, 20:36:29 »
Witam,
Tak sie zastanawiam, czy jest mozliwość sprawdzenia wersji oprogramowania wyświetlacza komputera w liczniku ?
W poprzednim aucie (opel vectra) było coś takiego. A czy jest w hyundai, ktoś coś wie na ten temat ??

Offline boleq1971

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 23
wersja softu w I40
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Luty 2019, 15:18:35 »
O to chodzi ??? dluzej musisz przytrzymac "zebatke" ustawienia

Offline jacekrys

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
wersja softu w I40
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Luty 2019, 19:20:44 »
Miałem na myśli wersje softu w liczniku a nie w navi, W serwisie powiedziano mi iż jeżeli bedzie się dało podmienić soft licznika na inny to koszt wyjdzie 600zl,  w takim razie taniej byłoby dopasować licznik z alle bo wyjdzie  taniej

Offline kacluk1987

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 228
wersja softu w I40
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2019, 00:24:05 »
ale co ma zmienić wersja softu w liczniku bo nie rozumiem?? da się coś zmienić??

Offline jacekrys

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
wersja softu w I40
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Luty 2019, 20:35:25 »
Moje menu w zegarach jest bardzo ubogie, nie pokazuje mi np, serwisu, spalanie mam w MPG oraz przebieg w milach. Nie wiem jak mają inni ale nie mam zegarka na wyswietlaczu komputera (nie navi) dlatego planowałem zmienić soft.

Offline Bartez80

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
wersja softu w I40
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty 2019, 10:17:43 »
Jeśli chodzi o wyświetlacz między zegarami to prawidłowa nazwa w samochodach taki posiadający to wyświetlacz fis nik wtedy nie będzie pisał ci o navi albo radiu, ja mam wszystko po polsku i wyświetla mi wszystkie dane , postaram sie sprawdzić jeszcze czy da się sprawdzić wersję softu i napiszę jak to umnie wygląda . Tak na boku jeśli przytrzymasz na radiu chwile zębatkę a potem w środkowej części panelu przytrzymasz palec to wejdziesz w ukryte menu testu .