Autor Wątek: Lekkie podniesienie samochodu ?  (Przeczytany 1539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WookieWroc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 217
Lekkie podniesienie samochodu ?
« dnia: 04 Luty 2019, 16:04:18 »
Witam, Panowie kiedyś widziałem jak ktoś pisał że można trochę podnieść prześwit dając gumy/dystanse w sprężyny, jakie to mają być gumy? ktoś tez pisał że z jakiegoś Passata? prawda to? Czy może są jakieś dedykowane? Ktoś się tym bawił?

Offline Zibi.S68

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 272
Lekkie podniesienie samochodu ?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2019, 17:43:05 »
Co chcesz zrobić podnieś całego czy tylko tyłek, bo jeżeli tylko tyłek to można uniwersalne gumy wkręcić w sprężyny tylnego zawieszenia kupisz w każdym sklepie. natomiast jeżeli chcesz podnieś cały samochód to tylko sklepy bodajże w ROSJI oferują specjalne dystanse i z tego co pamiętam to podnieś przód nie jest większy problem natomiast kłopot następuje z tyłem ponieważ dochodzi jeszcze wymiana amortyzatorów na dłuższe ponieważ oryginale szybko padną przy pastowaniu tulejki ponieważ będą pracowały w maksymalnym rozciągnięciu. Coś takiego czytałem na tym forum były podane linki do sklepu w Rosji poszukaj a znajdziesz.

Offline WookieWroc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 217
Lekkie podniesienie samochodu ?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2019, 21:11:48 »
Rozumiem, czyli jakbym chciał przód i tył to trochę drogo wyjdzie

Offline Zibi.S68

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 272
Lekkie podniesienie samochodu ?
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2019, 19:02:33 »
Z tego co pamiętam to ceny nie były takie tragiczne tylko będzie problem z amorami tylnymi. N :lol: ie pamiętam z jakiego samochodu miały być aby pasowały bez przeróbek. W Polsce nie ma sklepu aby Ci ktoś doradził musisz szukać na Rosyjskich stronach oni są najlepsi z najlepszych ale to moje prywatne zdanie  :lol:

Offline WookieWroc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 217
Lekkie podniesienie samochodu ?
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2019, 20:55:40 »
Dam sobie spokój, ewentualnie podniosę gumami tył. Na pewno pasują obojętnie jakie ?