Autor Wątek: [i40 VF] i40 przed i po lifcie, czy widać lepszą różnicę?  (Przeczytany 2160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cober555

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 18
Witam,
chciałem poradzić się osób, które miały do czynienia z i40 przed i po liftingu. Otóż obecnie jestem posiadaczem Hyundaia z 2012 roku. Za jakiś czas planuje kupno nowszego auta. I stąd moje pytanie, czy ktokolwiek z was miał przesiadkę z wersji przedliftowej do wersji poliftowej? Jeżeli tak, to czy Hyundai poprawił się po lifcie, chodzi o materiały w środku, układ jazdy, wieczne problemy z czujnikami parkowania, czy asystent pasa ruchu działa lepiej? Czy widać różnicę, że był robiony lify na lepsze? W opiniach różnie bywa, ale większość mówi, ze niestety w i40 Hyundai mało zainwestował i po liffcie, tak naprawdę nic nie widać, oprócz wyglądu z zewnątrz :-/  Interesuje mnie Kombi, silnik 107 141kw, wersja premium.
A jeszcze wątpliwości, bo ostatniej Fordem Monde mk5 :oops:  I szczerze Monde trochę zawstydza Hyundaia, ale do i40  mam sentyment :lol:

Offline Alfred

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 160
[i40 VF] i40 przed i po lifcie, czy widać lepszą różnicę?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2019, 18:16:05 »
Mam przed. Kolega ma po. Czujniki tam nie padaja. Przynajmniej jemu od ponad roku nic sie nie dzieje. Ze skrzynia DSG auto spala mniej. Masz biksenony co w jezdzie na dlugich pomaga duzo. Co do ukladu jezdnego itp to sie nie wypowiem.

Offline mosiek_km

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 38
[i40 VF] i40 przed i po lifcie, czy widać lepszą różnicę?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń 2019, 01:37:46 »
Witam. Może nie będę zakładał nowego tematu. Czy lampy przednie z polifta pasują do przedlifta? Tak pytam z ciekawości :)

Offline Venom

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 278
[i40 VF] i40 przed i po lifcie, czy widać lepszą różnicę?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Styczeń 2019, 08:46:38 »
do do różnicy pomiędzy przed lifetem po lifice . Po porównaniu jakiś 10 sztuk mogę powiedzieć tyle ze po lifcie konkretnie z rocznika 2016 są  gorzej wykonane i z chyba z gorszych materiałów niż te sprzed .Zdecydowanie. Słychać to nawet przy zamykaniu drzwi.

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
[i40 VF] i40 przed i po lifcie, czy widać lepszą różnicę?
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Styczeń 2019, 15:46:18 »
Ciekawe jest to co piszesz. Może fabrykę zmienili (tak jak i20 z Indii). Ciekawe jak to jest z modelem na 2019, coś długo nie ma następcy...

Offline Venom

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 278
[i40 VF] i40 przed i po lifcie, czy widać lepszą różnicę?
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Styczeń 2019, 07:37:46 »
tez byłem zaskoczony .Myślałem że to pojedynczy wypadek ale w firmie w której pracuje jest flota i40 i "testowałem" wiele egzemplarzy o różnych  poziomach wyposażeń. Oprócz tego o czym pisałem uważam ze te po lifice są głośniejsze .U mnie silnika praktycznie nie słychać a w tych po liftach słychać dużo bardziej. Takie są moje odczucia .

Offline Alonzo_

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 349
[i40 VF] i40 przed i po lifcie, czy widać lepszą różnicę?
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Styczeń 2019, 09:28:10 »
Mnie to specjalnie nie dziwi. Taki raczej jest trend. Pparwić wygląd oszczędzając przy tym jeszcze na czym się da.
Tym bardziej że tu lift miał cokolwiek pomóc jakby nie patrzeć starzejącej się stylistyce zewnątrznej modelu, który sam w sobie schodzi dość słabo, jest już chwile na rynku a i za chwile powinien pojawić się następca. Nie było sensu zagłębiac się w szczegóły i cokolwiek dopiszczać.

Offline Venom

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 278
[i40 VF] i40 przed i po lifcie, czy widać lepszą różnicę?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Styczeń 2019, 11:56:35 »
Nic dodać nic ująć