Autor Wątek: Jak sparować telefon?  (Przeczytany 3526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacek72

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 51
Jak sparować telefon?
« dnia: 21 Listopad 2018, 19:12:30 »
Szukałem ale nie znalazłem....Próbowałem sparować telefon przez bluetooth. Za cholerę nie mogę tego zrobić. Dodam że mam radio bez nawigacji.
Może ktoś mi podpowie jak w i40 z tym radiem mam tego dokonać,,,?/

Szukałem też na youtubie ale z tym  modelem radia nie znalazłem..Są inne modele hyundaia, jest film z radiem z navi, ale z takim bez...nie ma..

Offline michal90

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 25
Jak sparować telefon?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2018, 08:35:03 »
Poniżej wysyłam wycinki z instrukcji.

1.JPG
2.JPG

Z tego co pamiętam to auto musi stać w miejscu - takie zabezpieczenie, żeby nie robić tego w trakcie jazdy.

Offline Kudłaty_1975

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 235
Jak sparować telefon?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopad 2018, 09:29:03 »
Jeśli auto od nowości nie było Twoje, to może też być taka sytuacja, że nie ma już miejsca (w pamięci), aby sparować kolejny telefon. Powiedzmy jest możliwość sparowania sześciu telefonów i koniec. Akurat teraz Twój jest siódmy i nie da się go już wcisnąć bez wcześniejszego usunięcia z listy dotychczas sparowanych telefonów.

Offline Jacek72

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 51
Jak sparować telefon?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopad 2018, 16:27:54 »
Dzięki panowie za podpowiedzi. Listę sparowanych telefonów już wyczyściłem. Pobawię się w wolnej chwili i dam znać czy się udało..

Robiłem zgodnie z instrukcją, jednak nie zadziałało.
Przy wciśnięciu PAIR wyświetla się u mnie napis LISTA i kobieta gada "podaj nazwę urządzenia" . Nie wyświetla mi się komunikat "searching _ _ _ _ passkey:0000" Może tu jest jakiś problem. Bluetooth oczywiście w telefonie włączony, ale nie wyszukuje urządzenia w hyundaiu.
Nie wiem o co chodzi i czemu tak się dzieje. Z innego telefonu ta sama sytuacja..

Offline Pequeno

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 19
Jak sparować telefon?
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Listopad 2018, 18:05:51 »
Musisz podać nazwę Twojego telefonu, potem kobitka spyta się czy potwierdzasz nazwę telefonu i dopiero potem bedzie szukać i jak znajdzie to sparuje go z radiem.

Offline Jacek72

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 51
Jak sparować telefon?
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Listopad 2018, 18:57:00 »
Tak właśnie robię..Podaję jej moją nazwę telefonu, po czym ona mówi żeby potwierdzić, no i już drugi raz nie przyjmuje. Chyba że trzeba próbować aż zaskoczy...