Autor Wątek: instalacja gazowa do Hyundaia Genesis 3.8 315KM  (Przeczytany 3582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiula84

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
instalacja gazowa do Hyundaia Genesis 3.8 315KM
« dnia: 29 Październik 2018, 15:00:38 »
Witajcie,

kupiłam właśnie Hyundaia Genesis 3.8 315KM z 2014r. chcę do niego założyć instalację gazową i nie wiem na co się zdecydować, jedni polecają STAGA, inni BRC, kolejni LANDIRENZO.... co wybrać...??? doradźcie proszę...
Pozdrawiam
Kaśka :)

Offline west40

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 86
instalacja gazowa do Hyundaia Genesis 3.8 315KM
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Październik 2018, 19:07:26 »
Najlepiej, znaleść dobrego gazownika koło domu i on coś poleci. Pisząc dobrego gazownika mam na myśli dobrego a nie druciarza. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że gdyby coś było nie tak to masz blisko warsztat do reklamacji, a nie nabijasz kilometry. Miałem instalacje oparte na tych elementach w  moich autach i najgorszym było Landi. Nie każdy warsztat sobie z nią radzi, a niektóre wcale nie chcą tego tykać. Ostatnio miałem Staga jako jednostkę sterującą, a bebechy były inne. Teraz też zdecydowanie jestem za Stagiem w nowszej wersji.

Offline bolo

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 32
instalacja gazowa do Hyundaia Genesis 3.8 315KM
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Październik 2018, 20:47:35 »
J.w.
Zakładałem Staga do Peugeota, pojeździłem 60k km bez awarii od strony instalacji. Teraz LPGTech, bo mam ten warsztat najbliżej teraz, a oceny dobre - specjalista od lpg, terminy miesięczne. Po 33k km bez awarii od strony instalacji. "Bebechy" dobierał sam do mocy silnika.