Autor Wątek: [Santa Fe SM] Brak zasilania stacyjki, nie palą się kontrolk  (Przeczytany 7001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

boomi86

  • Gość
Witam,
czy ktoś może miał podobny problem. Chodzi mi mianowicie o to, że wkładając i przekręcając kluczyk w stacyjce nie powoduje to żadnej reakcji. Nie zapalają się żadne kontrolki, a co za tym idzie nie ma zapłonu i nie mogę odpalić auta. Padnięty był bezpiecznik 80A ten przy aku(+) i po wykręceniu i sprawdzeniu kostki stacyjki okazało się że też jest padnięta. Wymieniłem te 2 rzeczy ale problem nie zniknął, dalej nie ma żadnej reakcji. Jedyna kontrolka jaka się pali to ta sygnalizująca otwarte drzwi. Światła itp. wszystko działa, poza oczywiście tym co wspomniałem wyżej. Czy ktoś się może orientuje o co tu może chodzić ?

Mariusz

  • Gość
Witam . Szukaj w bezpiecznikach . Myślę, że to któryś bezpiecznik albo przekaźnik . Pozdrawiam .

boomi86

  • Gość
Może ktoś się orientuje czy jest jakiś bezpiecznik, który odpowiada za przepływ prądu na stacyjkę ? Jeszcze jedno pytanko czy te niebieskie, kwadratowe bezpieczniki(?), takie obudowane które są w skrzynce pod maską można otworzyć, czy takie próby skończą się po prostu uszkodzeniem tego elementu ?

Roman_d

  • Gość
Poszukaj bezpiecznika opisanego jako Ignition