Autor Wątek: Błąd sterownika AIR BAG - Hyundai Coupe -może da się taniej?  (Przeczytany 11063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

matys

  • Gość
Błąd sterownika AIR BAG - Hyundai Coupe -może da się taniej?
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Marzec 2009, 14:51:38 »
Pytanie trochę inne a mianowicie czy i gdzie znajduje się komputer w hyundaiu s-cuope z 1994 ? za info dzięki

on86

  • Gość
Błąd sterownika AIR BAG - Hyundai Coupe -może da się taniej?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Marzec 2009, 15:04:37 »
pod kierownicą z lewej strony, nad pedałem sprzęgła

matys

  • Gość
Błąd sterownika AIR BAG - Hyundai Coupe -może da się taniej?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Marzec 2009, 16:02:23 »
dzięki :-)

Mroczna

  • Gość
Błąd sterownika AIR BAG - Hyundai Coupe -może da się taniej?
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Marzec 2009, 22:01:47 »
Hmm u mnie też świeci się kontrolka od AIRBAG-u. Koleś który sprzedawał mi mojego Henia (jakieś 6 m-cy temu) twierdził że wystarczy prawdopodobnie zresetować tylko komputer i będzie ok. Zresetowanie komputera nic nie dało więc mam chyba ten sam problem.. trzeba będzie się w końcu zabrać porządnie za niego :-D

Vagos

  • Gość
No to chyba jednak jest czesta usterka -AIRBAG
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Kwiecień 2009, 08:43:02 »
Wjechałem w dołek-nie ze duży taki standardowy. Zgasło radio- mowie panel się zerwał i poprawiam-nic. Jadę dalej. 20 km dalej zapala się mnie AIR BAG. Mówię no nie wybuchnie i mi nos połamie! Ale nic-jadę dalej.. 20 km dalej cóż mi zaczyna pstrykać (dświęk podobny do kierunkowskazu). Mówię no nie to już za dużo. Zatrzymuję. Na pobocze i szukam. Pstryka ewidentnie zza bezpieczników. Latareczka i jedziemy, każdy po każdym wszystkie 17. I uwaga coś dziwnego przestaje pstrykać jak wyciągnąłem ten od centralnego zamka.Ja nie mam centralnego zamka! Przeczyściłem wkładam i jadę dalej. 20 km dalej znów! Ale teraz to już dojechałem i poszedłem. Popołudniu wypiąłem radio przeczyściłem bezpieczniki i zaczęło działać ale za to straciło pamięć i już nie chce jej odzyskać (nie da się zapamiętać żadnej stacji). Air BAG pali się dalej (teraz już wiem ,że jak odłączony to nie wybuchnie). A pstrykania? Raz jest a raz nie ma. Jak mnie wkurzy to trzasnę drzwiami i znika.
A ten szrot gigantyczny z japan carami jest w Łodzi na Gerberowej muszę tam osłonę pod silnik kupić no i widzę ze pewnie przekaźnik, ale najpierw spróbuje reseta.

Nie mogli mnie podłączyć nie widział komputera komputer mechanika. Za to biorę się za elektrykę- Zapraszam do mojego postu ELEKTRYKA Hyundai 1997