Autor Wątek: [i40 VF] Klimatyzacja- gorący nawiew  (Przeczytany 1267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

frykar

  • Gość
[i40 VF] Klimatyzacja- gorący nawiew
« dnia: 04 Lipiec 2018, 00:14:31 »
Witam, od wczoraj mam problem z klimatyzacją. Od strony kierowcy "dmucha" tylko gorące powietrze, natomiast od strony pasażera wszystko jest ok. Sprawdzałem różne ustawienia klimy i bez zmian. Po stronie pasażera wszystko działa prawidłowo. Serwis klimy 10.2017, teraz też wymieniłem filtr (to też nie pomogło). Widziałem podobny temat dot. Santa FE Santa Fe klima Przyczyną mogą być właśnie te siłowniki sterujące nawiewem. Stąd moje pytanie. Czy jest jakaś możliwość restartu tych siłowników/ panelu sterowania? Wcześniej przy wyłączaniu klimy był taki specyficzny dźwięk, teraz go nie ma. Gdzie w i40 znajduje się ten siłownik/ silnik sterujący? I czy samemu można to naprawić?
Dzięki, Pozdrawiam

Offline wicios

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Odp: [i40 VF] Klimatyzacja- gorący nawiew
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Maj 2021, 22:27:13 »
Witam,
Pozwolę sobie odkopać te wątek, gdyż zmagam się z podobnym problemem, najprawdopodobniej awaria silniczka nagrzewnicy H40073-0880, czy ktoś może wymieniał to we własnym zakresie? I czy jest tylko jeden silniczek na cały układ czy może dwa (automatyczna klimatyzacja dwustrefowa) Z góry dziękuję za wszelką okazaną pomoc.