Autor Wątek: Zagłówki  (Przeczytany 2419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mkeram

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 9
Zagłówki
« dnia: 16 Maj 2018, 20:58:20 »
Cześć
Czy posiadacie w waszych I30 (GD) zagłówki z regulacją przód/tył? Ja mam niestety bez regulacji i dla mnie są pochylone za mocno do przodu. Może są różne wersje i da się je dokupić lub jak ewentualnie je przerobić/pochylić do tyłu?
Jeśli ma to znaczenie fotele mam sterowane ręcznie.

Pozdrawiam
M

AndrzejZal

  • Gość
Zagłówki
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2018, 11:59:38 »
tak mam regulowane przód/tył, fotele również mam sterowane ręcznie.

Offline mkeram

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 9
Zagłówki
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2018, 09:52:22 »
czy mógłbyś zrobić fotkę zagłówka w pozycji maksymalnie do przodu i maksymalnie do tyłu? Dla porównania z moimi nieregulowanymi. Czy musiałeś za nie dopłacać? Jeśli tak to dużo?

AndrzejZal

  • Gość
Zagłówki
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Maj 2018, 19:37:53 »
wstawiam zdjęcia sam ocenisz :)
Auto kupiłem używane wiec o dopłacie nie było mowy

Offline SphunaR

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 177
Zagłówki
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maj 2018, 21:05:16 »
U mnie fotele elektryczne, zagłówki również regulowane przód-tył, o czym się dzisiaj dowiedziałem  :oops:
Z tego co widzę to u kolegi wyżej wersja gdzie jest (pół)skóra - zagłówki skórzane. Może tylko w nich jest regulacja?

Jeśli potrzebujesz regulować to wystarczy wymienić na takie ;) Reguluje się tylko na tych metalowych prętach.

Offline mkeram

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 9
Zagłówki
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Maj 2018, 12:27:30 »
Dzięki. Zrobię jeszcze fotki swojego by mieć lepsze porównanie. Niestety póki co nie widzę takich na sprzedanie

Offline mkeram

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 9
Zagłówki
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Czerwiec 2018, 10:07:14 »
Cytat: "SphunaR"
U mnie fotele elektryczne, zagłówki również regulowane przód-tył, o czym się dzisiaj dowiedziałem  :oops:
Z tego co widzę to u kolegi wyżej wersja gdzie jest (pół)skóra - zagłówki skórzane. Może tylko w nich jest regulacja?

Jeśli potrzebujesz regulować to wystarczy wymienić na takie ;) Reguluje się tylko na tych metalowych prętach.



Czy posiadacie może nr katalogowy takich zagłówków? W ASO nie potrafią ich namierzyć. Ewentualnie możecie podać VIN przy jakim takie zagłówki występowały?

Pozdrawiam