Autor Wątek: Nieaktywne pozycje menu  (Przeczytany 2501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomilipin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 282
Nieaktywne pozycje menu
« dnia: 06 Maj 2018, 16:49:29 »
Cześć,
chciałem dziś po południu pogrzebać w menu (a dlaczego to historia na osobny wątek) ale, ku mojemu zdziwieniu, prawie wszystkie opcje są nieaktywne - szare, i nie ma przy nich strzałki w prawo >
Mogę wejść jedynie w ustawienia "Wspom. kierowcy", a chciałbym wejść w "Drzwi" albo "Światła".
Zauważyłem też, że dłuższe pozycje menu nie przesuwają się w lewo (a przesuwały się wcześniej, choć nie pamiętam czy dokładnie te widoczne na filmiku poniżej).

Dziś rano wszedłem w menu bez problemu - włączyłem "System kontroli poziomu uwagi kierowcy (DAA)" żeby sprawdzić co to w ogóle jest i jak to działa. Przejechałem około 150 km i teraz autko stoi w garażu, chcę znowu wejść w menu i... nie mogę :-? Czy to możliwe, że sam sobie wyłączyłem w ten sposób menu? Funkcja DAA akurat znajduje się w tym menu, do którego mam dostęp, więc wyłączyłem ją, ale to nic nie zmieniło.

Tak to wygląda na zapłonie:
Zamykałem i otwierałem autko pilotem, próbowałem przy otwartych drzwiach i zamkniętych, włączonym silniku i wyłączonym - zawsze to samo.

Co mam zrobić, żeby wejść teraz w ustawienia drzwi albo świateł?

Offline tomilipin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 282
Nieaktywne pozycje menu
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2018, 11:29:39 »
Wystarczyło zaciągnąć hamulec ręczny :oops:



Temat do usunięcia, bo aż wstyd.

Offline asche

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
Nieaktywne pozycje menu
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Maj 2018, 19:08:36 »
Ja miałem podobnie jak rozkminiałem czemu światła dzienne nie działają :) wot technika ...