Autor Wątek: Hyundai i40 czy pasuje zderzak z grilem od i40FV ???  (Przeczytany 3253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zawach

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 25
Hyundai i40 czy pasuje zderzak z grilem od i40FV ???
« dnia: 23 Kwiecień 2018, 21:45:22 »
Jak w temacie kupiłem rozbitego hyundai i40 sedan 2013 wersja komfort 1,7 crdi 115 KM
do wymiany maska zderzak przedni wraz z grilem i jeden błotnik prawy
 i pytanie czy również by pasował sam zderzak wraz z tym nowym grilem od i40VL żeby pasowało do mojej starszej wersji ? czym one się różnią te wersje i40 i i40vl  ?? a może tylko samym grilem ??  czy lampy maja taki sam kształt choć maja inna budowe ??

Offline pudzian3

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 81
Hyundai i40 czy pasuje zderzak z grilem od i40FV ???
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień 2018, 10:36:19 »
Witam
Wiem ze jeden koles z hiszpanii wsadzil zderzak po lifcie we wczesniejsza wersje ale nie pamietam czy musial coa przerabiac czy weszlo bez problemu ;)

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Hyundai i40 czy pasuje zderzak z grilem od i40FV ???
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień 2018, 16:33:28 »
Ruscy też maja takie mody. Kiedyś trafiłem na opis przeróbki, efekt niesamowity :) Jak znajdę to wkleję link

[ Dodano: 2018-04-27, 18:02 ]
https://hyundai-i40.ru/forum/showthread.php?t=1155

Offline Zawach

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 25
Hyundai i40 czy pasuje zderzak z grilem od i40FV ???
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwiecień 2018, 23:45:50 »
Sory to pasuje ?? nie znam ruskiego i nie mogę powiększyć tych zdjęć porównawczych a w niedziele jadę do poznania na giełdę po części i jak to na giełdzie przystało będe szukał okazji  8-)

Szczerze to powiem ze lampy przednie (szczególnie światła dzienne) i przeciw mgłowe które są ledowe i wcale ich nie widać :-/  (o właśnie czy będą pasowały ?? bo moje są dobre) podobają mi się z starego modelu ale za to grill z modelu po liftingu  :-P  
Nie ma jak to poprawić markę łącząc to co najlepsze i jednocześnie być wyjątkowym bo drugiej takiej na północnej polsce nie bedzię:mrgreen:

Offline radziej25

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
zapytanie o przerobienie przodu i40 na model poliftowy
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwiec 2018, 08:10:57 »
Witam kolegę czy udało się coś ustalić odnośnie modyfikacji i40. Jak udały się zakupy w Poznaniu.

Offline Zawach

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 25
Hyundai i40 czy pasuje zderzak z grilem od i40FV ???
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwiec 2018, 08:39:29 »
tak  jest  inny  inny  kształt  zderzaka  jeżeli  chodzi  o otwory  pod lampy  przeciwmglowe  i zrezygnowałem  kupiłem  oryginalny  zderzak  przed  liftingiem
Jak byś  chciał  dokonać  takiej  przeróbki  to oprócz  zderzaka z tym nowym  grilem dochodzą do kupienia  2 lampy  przeciw  mgłowe (takie ledowe)  i do tego  okulary  do zamocowania tych  lamp

[ Dodano: 2018-06-20, 08:42 ]
zderzak  z giełdy  po liftingu  inny  kształt  otworów  pod lampy  przeciwmglowe