Autor Wątek: Wlew paliwa-problem z lakierem  (Przeczytany 4043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dominika

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Wlew paliwa-problem z lakierem
« dnia: 06 Marzec 2018, 14:55:07 »
Po dwukrotnym polerowaniu przez salon rysy na "dekielku" od paliwa ostatnio panujący mróz ujawnił kolejny mankament-rysa zniknęła,razem z większością lakieru :shock:  Posiłkując się dobrą latarką widać brązową plamę z białym środkiem-czyli według mnie spolerowano ciut za dużo-winnych oczywiście brak,a ja czekam na oficjalną odpowiedz -niektórym grzechocze w silniku,innym wymieniają skrzynię a u mnie od początku pechowy "dekielek"od paliwa :cry:  cała reszta-odpukać-działa ;-)

Offline Miras2016

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 45
Wlew paliwa-problem z lakierem
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2018, 21:20:23 »
Nie pozostaje chyba nic innego, jak powtórnie udać się do serwisu i niech polakierują ten feralny element. W końcu to tylko klapka, więc jakiś większych problemów nie powinno być!

Offline krisman

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 91
Wlew paliwa-problem z lakierem
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Marzec 2018, 21:50:22 »
Dokładnie tak jak Miras napisał, nich polakierują, bo nawet jakby chcieli wymieniać, to i tak będzie do lakierowania  :-|
Szkoda że z sobą miałaś tylko "listę Julka", a nie Julka w "naturze"  :-D ale to tylko klapka, czy inne elementy też "wykazują "straty" lakieru?

Offline Julian

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 59
Wlew paliwa-problem z lakierem
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Marzec 2018, 21:55:53 »
Moja "natura" poleca się jakby co 😄

Offline krisman

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 91
Wlew paliwa-problem z lakierem
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Marzec 2018, 22:06:01 »
Taaa, normalnie nie mówię nie, ale tani nie jestem  :lol:

Offline Dominika

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Wlew paliwa-problem z lakierem
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Marzec 2018, 09:59:54 »
Dostałam odpowiedz z serwisu-to nie wytarty lakier,a przyczyna nieznana :shock: Cała reszta samochodu jest ok tylko ta nieszczęsna klapka jest wadliwa- może dlatego ,że to plastik??Do reklamacji podstaw brak,czyli będzie awantura o głupi dekielek :evil:
Chłopaki, gdybym zabrała Was na odbiór auta to podejrzewam ,że dealer ze strachu nie sprzedał by mi nawet pompki rowerowej :mrgreen: ,już na widok Listy prawie zemdlał.
Dzisiaj udam sie po drugą opinię-może coś się ruszy.

Offline krisman

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 91
Wlew paliwa-problem z lakierem
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Marzec 2018, 13:13:33 »
Jakby co, to znowu napisz do HMP

Offline Dominika

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Wlew paliwa-problem z lakierem
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Marzec 2018, 14:49:20 »
To tylko wlew paliwa- drobiazg zupełnie niewpływający na komfort czy bezpieczeństwo jazdy,ale po tym jak wczoraj kierownik serwisu wpakował mi się za kierownicę i gorączkowo szukał przycisku żeby pechowy "dekielek" otworzyć przewiduję ,że pertraktacje będą dłuuugie :-D