Autor Wątek: [i40 VF] Pamięć fotela kierowcy i Elektrycznie otwierana/zam  (Przeczytany 2801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alfred

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 160
[i40 VF] Pamięć fotela kierowcy i Elektrycznie otwierana/zam
« dnia: 13 Grudzień 2017, 09:54:41 »
Siemka mam pytanie. Jest opcja doposażyc i40 w pamięć fotela kierowcy i otwierana/zamykana klape bagaznika? Pytalem ASO ale oni powiedzieli ze jak na starcie samochod nie mial to oni mozliwosci nie maja. Moze ktos to robil poza ASO i wie +/- ile takie cos moze kosztowac. Pytanie o I40 z rocznika 2013 (comfort+) i z 2015 (bussines). Bardziej interesuje mnie czy w tym po FL da rade cos takiego wsadzic, gdzie i za ile:)

Offline orzelek

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 33
[i40 VF] Pamięć fotela kierowcy i Elektrycznie otwierana/zamykana klapa bagażnik
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudzień 2017, 01:28:42 »
Wiesz na chwilę obecną mało chyba kto próbuje dopasować pod siebie moim zdaniem powinno się dać np mam elektryczne szyby i dach panorama i np w megane z 2003 roku gdy zacza padać deszcz same się zamykaly a tu brak następny z pilota nie da się otworzyć a też by się przydało w vw wystarczy kodowanie dodatków i wszystko działa bez problemu a tu chyba trochę brakuje

Offline mati83

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 129
[i40 VF] Pamięć fotela kierowcy i Elektrycznie otwierana/zamykana klapa bagażnik
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2017, 09:04:20 »
orzelek, błagam, używaj interpunkcji! Nie da się tego czytać... ;/

Offline Cober555

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 18
Jak zapamiętać ustawienia fotela kierowcy?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2018, 23:28:37 »
Witam, posiadam od niedawna Hyundaia i40 sedan z 2012 roku z systemem Start/Stop.  Niestety niemieckie menu. Wie ktoś z was, jak ustawić funkcje fotela, tzn, żeby za każdym razem nie odsuwał się, albo jak zapamiętać ustawienia kierowcy? Z góry dziękuję za odp.

Offline pudzian3

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 81
funkcje odsuwania fotela mozesz wylaczyc z pozycji menu przy zegarach (pozniej zerkne ktore to dokladnie sa) a pamiec fotela wystarczy ze klikniesz raz I w ciagu 5 sekund 2 raz na np jedynke I powinienes uslyszec dzwiek. znaczy to ze zapamietalo (z tego co pamietam bo dluugo nie ustawialem ;)
pozdro

Offline Cober555

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 18
Ale jeszcze raz proszę, bo nie zrozumiałem... jaka 1 W ciągu 5 sekund mam 2 razy nacisnąć?;)