Autor Wątek: Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?  (Przeczytany 11729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mlodyksiegowy

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 20
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« dnia: 14 Listopad 2017, 17:07:09 »
Ponieważ nie mam parcia na nowy samochód chciałbym kupić go w jak najlepszej cenie, mam już jakieś negocjacje poczynione natomiast nie wiem tak naprawdę gdzie jestem, czy to już koniec czy jeszcze mogę coś ugrać w salonie.

Proszę napiszcie jaki % udało się wam wynegocjować od ceny katalogowej waszego samochodu, ewentualnie jakie dodatkowe profity...

Ja na chwile obecną jestem na takim poziomie:
- i40 sedan, confort, 1,7 crdi 141km - 85000 brutto (biały)
- Tucson, confort, 1,7 crdi 115km - 90500 brutto (biały)
Handlowiec twierdzi, że nic więcej już nie może i daje tylko dywaniki gumowe, no ale wiadomo czas płynie i w/w ceny wydaja mi się dobre jeśli samochód kupowałbym w maju lub czerwcu 2017 natomiast teraz jeszcze chwila i samochód będzie wart rocznikowo zdecydowanie mniej  :roll:

Offline robaszek127

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1451
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopad 2017, 18:39:09 »
Poczekaj bo teraz to najgorszy czas na zakup. Jak widać na razie jeszcze nie chcą dawać więcej a i tak zbliża się grudzień gdzie inni będą ogłaszać wyprzedaże modeli.

Offline Fred.X

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopad 2017, 18:58:12 »
Hyundai Tucson Comfort + 1.7CRDi 92.000 , w Bydgoszczy , w Toruniu jeszcze nie byłem

Offline mlodyksiegowy

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 20
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopad 2017, 20:16:44 »
Też jestem z Bydgoszczy, ofertę mam z Fordońskiej. Napisz jaki kolor i jak finansuje kolego bo przy leasingu jest dodatkowe 2%, rozumiem że wersja 115km

Offline Fred.X

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Listopad 2017, 21:39:35 »
Zniżka dla grup zawodowych + rabat za wyprzedaż , kolor biały

Offline tom69

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Listopad 2017, 09:13:08 »
W zeszłym roku, na wyprzedaży kupiłem 1,7 crdi, 141 KM , stone grey ( wiadomo, kolor 2,5 tys.), + Ubezpieczenie pakiet 2660zł, + alusy z oponami i czujnikami, + dywaniki za 89,9 tys. ( bez koloru , ubezp., i kompletnych kół to bym dał ok. 81,5 tys.).
Życzę udanych pertraktacji i oczywiście napisz za ile wyrwałeś hultaja :)  :!:

Offline mlodyksiegowy

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 20
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Listopad 2017, 11:28:29 »
Kolego napisz kiedy kupowałeś (miesiąc) oraz jaką opcję wyposażenia? Te koła to drugi komplet z zimowymi, po confort jest już na alu?Ja generalnie jeszcze czekam. Za Tucsona mogę dać +/- 85 tys za i40 80tys, zobaczymy co z tego będzie... Patrząc na rankingi sprzedaży niebawem jeśli chodzi o Tucsona może nie być w czym wybierać (z gotowych samochodów - choć pewnie jeszcze coś dostaną z produkcji a pewno wszystko nie zejdzie).

Postanowienie takie, że oba samochody mi się podobają, oba mają swoje plusy i minusy więc, który prędzej będzie możliwie blisko zakładanego budżetu tego biorę  8-)

Offline tom69

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Listopad 2017, 12:34:24 »
Kolego, pertraktacje trwały 29-30.XII.2016r. a przywieźli mi go 13.I.17r.
Był na alusach 16" letnie, dołożyli zimówki alu na 16-ch z TPMS.
Oczywiście powiedziałem im, żeby założyli mi zimówki, przecież styczeń to jest, nie było problemu, letnie zapakowali do kufra.
Mam wersję comfort.
Też chciałem Tucsona z 1,6 benzyna , ale już nie było takiego jak chciałem :(
To kolor nie taki a jak kolor ok, to wersja nie taka ... ale nie żałuje , fajny jest i ma prezencję :)

Offline mlodyksiegowy

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 20
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Listopad 2017, 12:58:46 »
Masz kombi czy sedan?

Offline tom69

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Listopad 2017, 13:11:24 »
Mam  sedana, dla mnie ładniej wygląda.

Offline mlodyksiegowy

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 20
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Listopad 2017, 13:24:23 »
Ok, mi też się bardziej podoba - pytam bo kombi droższy cennikowo

Offline jareckialfa

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 414
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Listopad 2017, 17:24:43 »
Z tymi wyprzedażami to jeszcze faktycznie krucho mój ojciec dwa tygodnie temu zamawiał Tuscona 1.6 benzyna w wersji Comfort plus wybrał sobie dodatkowo kolor biała perłe wraz z jasnym środkiem i pakiet audio czyli nawigacja kamera itp. to zaproponowali super rabat na dywaniki gumowe 😀 czyli promocja jak ta lala wspominalem im właśnie o dołożeniu opon zimowych to oczywiście nie ma mowy mogą jedynie w gratisie założyć opony zimowe jak im dostarczymy

Offline Fred.X

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopad 2017, 17:41:20 »
W tym roku z Tucsonem może nie być tak kolorowo , bo nie narzekali zbytnio na zbyt przez cały rok, jak pytałem o tego co mnie interesował (biały) to niby tylko 5 sztuk w wersji comfort 1.7 CRDi

Offline mlodyksiegowy

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 20
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Listopad 2017, 20:39:26 »
Ja myślę że to jakaś ściema - bo jak się pytałem w połowie października to też niby mieli 5 sztuk na stocku (w w/w specyfikacji) czyli wychodzi na to, że nie sprzedali ani jednej lub wszystkie które poszły były z produkcji lub w innym kolorze niż biały.
Zresztą skoro sprzedali około 350 nowych Tucsonów w 10/2017 to liczba 5 szt wypada dość marnie

Offline Fred.X

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Ile udało się wam uzyskać rabatu na nowego Hundaia?
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Listopad 2017, 22:55:01 »
Cytat: "mlodyksiegowy"

Zresztą skoro sprzedali około 350 nowych Tucsonów w 10/2017 to liczba 5 szt wypada dość marnie
ta liczba dotyczy aut zarejestrowanych na osoby fizyczne , czyli klientów indywidualnych, nie dotyczy firm i leasingów oraz wynajmu długoterminowego