Autor Wątek: [Grandeur] Walnięty kompresor klimatyzacji  (Przeczytany 3586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czukwa

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 10
[Grandeur] Walnięty kompresor klimatyzacji
« dnia: 29 Wrzesień 2017, 15:56:12 »
Cześć. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Zerwałem ostatnio pasek klinowy. Wyciągnąłem zerwany  po zrobieniu zdjęć tego,jak się układa, i pierwsze zdziwienie: pasek praktycznie nówka, tylko...zerwany. Nie popękany, nie spracowany - pewnie problem z akcesoriami. Dojechałem do warsztatu - 1km drogi jak godzina siłowni. Bez wspomagania kierownicy, bez wspomagania hamulców, szkoda gadać. W warsztacie powiedzieli: kompresor klimy zatarty na dobre. Koło pasowe stoi, wrzuci pan nowy pasek i zerwie ponownie za chwile.

Zadzwoniłem do ASO. Nowy kompresor to ponad 5kafli. Podziękuję. Chcę kupić zamiennik albo i używkę, ale nie znam nr OEM. W serwisie nie wolno im podawać. Samemu trudno mi to znaleźć - czy możecie mi pomóc? Wóż jak w profilu,l: Grandeur 2.2 CRDI, 155KM, 2008r., silnik D4EB. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.


Offline Czukwa

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 10
[Grandeur] Walnięty kompresor klimatyzacji
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień 2017, 16:06:31 »
Ogromne dzięki bastek. Pasek już mam, z tym problemu nie było. Czy jesteś w stanie powiedzieć mi, który numer z tego grafu to kompresor?

I jeszcze raz, dzięki za pomoc.


Offline Czukwa

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 10
[Grandeur] Walnięty kompresor klimatyzacji
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień 2017, 16:19:04 »
Jeszcze raz, bardzo Ci dziękuję. Mogę się zabierać za szukanie zamiennika. Bardzo mi pomogłeś.