Autor Wątek: [Accent X3 GT] Składanie dobrego zestawu LPG.  (Przeczytany 6402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lookas

  • Gość
[Accent X3 GT] Składanie dobrego zestawu LPG.
« dnia: 04 Marzec 2012, 22:00:37 »
witka, sprawa prosta piszcie co jest dobre, w sensie jakie wtryski, jaki parownik jaki sterownik,  zawory itd.  mile widziane uzasadnienie.
ja mam chec zalozyc u siebie jeszcze w tym roku taki zestaw: stag 300 + magic jet + parownik magic 250km, ktory jest malutki i pociagnie bez problemu wiekszosc hyundaiow. stag - chyba nie trzeba tlumaczyc. wtryski tanie i porzadne.
na koniec dodam, ze zainstaluje to sam i bedzie tak jak chce miec kazdy- wszystko na swoim miejscu.

KAROL208

  • Gość
[Accent X3 GT] Składanie dobrego zestawu LPG.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2012, 08:44:57 »
Sterownik do wyboru ze staga może być 4 jak i 300+ może też być LPG-TECH wtryski bym polecał inne np HANA czarne , MJ często siadają. Reduktor troszkę spory zapas mocy ma ale i tak nie uzyska jej na miedzi fi6, Polecam założyć przewody FARO.
Wtryski montuj na podstawkach pod benzynowe wtedy nie zniszczysz kolektora a wejść ci powinny bez problemu. Wtryski pojedyńcze na jak najkrótszych wężykach i równej długości.Butla jeżeli w koło to chociaż prawidłowo zamontuj wielozaworem do tyłu. Jeżeli chcesz sam stroić to podłącz sonde pod sterownik LPG ułatwi ci to troszkę kalibracje systemu. Zaktualizuj sobie od razu soft do najnowszego.
W razie pytań mogę coś pomóc też sam zakładałem staga 300-4  staga 300+ i staga 300-6+ w swoich autach.

Lookas

  • Gość
[Accent X3 GT] Składanie dobrego zestawu LPG.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2012, 21:52:49 »
Cytat: "KAROL208"
W razie pytań mogę coś pomóc


dzieki, jak juz sie na cos zdecyduje i zakupie to na pewno bede mial "kilka" pytan odnosnie stroienia.

[ Dodano: 2012-03-10, 11:39 ]
a jest sens pskowac sie w staga 200? a swoja droga co to jest lpg-tech i ile kosztuje? wchodzilem na ich strone szukalem i ludzie pisza ze to to samo co stag tylko mniej popularne. i ewentualnie na ktory model sie decydowac?

[ Dodano: 2012-03-31, 22:44 ]
no i tak: mam juz reduktor magic jet w zestawie z zaworem, i hana bez listwy powinna dotrzec lada dzien. sterownik chyba jednak stag 300.