Autor Wątek: Odświeżony Hyundai i20 - śladami większych braci  (Przeczytany 14380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline speedmaster

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 831
    • http://www.omega.biz.pl
Odświeżony Hyundai i20 - śladami większych braci
« dnia: 03 Marzec 2012, 22:20:04 »
Hyundai zdecydował się ujawnić zdjęcia odświeżonego modelu i20 jeszcze przed premierą, która odbędzie się już za kilka dni na salonie samochodowym w Genewie. Tak jak przypuszczaliśmy pod koniec stycznia widząc zdjęcia szpiegowskie – odświeżony i20 trochę wydoroślał i upodobnił się do nowej gamy modelowej Hyundaia.



Styliści koreańskiego producenta zdecydowali się tutaj na sprawdzone z innych modeli rozwiązania. Facelifting objął głównie przód pojazdu, dzięki czemu niewielki i20 upodobnił się w dużym stopniu do swoich większych braci – głównie do modeli i30 i i40.

Pas przedni samochodu wygląda teraz o wiele lepiej, aniżeli w przypadku obecnie oferowanego modelu. Styliści zdecydowali się tutaj na nowe, efektowne reflektory, charakterystyczną dla nowych modeli Hyundaia atrapę chłodnicy oraz przestylizowany zderzak przedni z lampami przeciwmgielnymi. Modyfikacje tylnej części pojazdu są minimalne i ograniczają się do lamp i zderzaka. Wraz z odświeżonym Hyundaiem i20, do oferty tego modelu trafią także felgi aluminiowe o nowym wzorze.



Więcej informacji Hyundai zdradzi podczas premiery samochodu. Przypomnijmy, że na salonie samochodowym w Genewie zadebiutuje także koncepcyjny pojazd elektryczny tego producenta – model i-oniq.

Źródło: http://www.autokult.pl

Offline albert

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1815
Odświeżony Hyundai i20 - śladami większych braci
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2012, 22:58:20 »
Zmiany nie powaliły mnie na kolana, przód nie pasuje do całości, ale to jest tylko moje zdanie.

el capitan

  • Gość
Odświeżony Hyundai i20 - śladami większych braci
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2012, 21:53:59 »
Moim zdaniem calkiem fajnie - choć zgodzę się z przedmowca iz do takiego przodu tyl powinien wyglądać nieco smuklej.

gacus2004

  • Gość
Odświeżony Hyundai i20 - śladami większych braci
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Marzec 2012, 07:30:46 »
Mnie się podoba, ta poprzednia wersja wydawała mi się nudna stylistycznie.

Kurako

  • Gość
Odświeżony Hyundai i20 - śladami większych braci
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Marzec 2012, 07:48:31 »
Ten sam przód co w nowym i30 :)