Autor Wątek: [Azera] Brak zasilania we wszystkich 3 gniazdach 12V  (Przeczytany 3481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz Chlebowski

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
[Azera] Brak zasilania we wszystkich 3 gniazdach 12V
« dnia: 14 Lipiec 2017, 11:33:37 »
Witam! Zwracam się z prosba o pomoc! Posiadam Azerę (Grandeur) 2007r 2,2 CRDIPrzez niewagę doprowadziłem do zwracia w gnieżdzie 12V. Nie działają wszystkie 3. Sprawdzilem bezpieczniki w dwóch skrzynkach (pod maską i w środku- deska rozdzielcza z lewej strony)Prosze o pomoc w zakresie lokalizacji bezpiecznika odpowiadającego za tą awarię lub podpowiedz co mogło się stać. Z góry dziekuję i pozdrawiam

Offline Mariusz Chlebowski

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
[Grandeur] [Azera] Naprawdę nikt nie wie co z tym zasilaniem
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2017, 10:59:20 »
Sprawa jest poważna, ponieważ  w tych czasach bez gniazd 12V jest kiepsko. Mój mechanik wysiadł ...sprawdzał dostepne bezpieczniki ...
Zwracam się z prosba o pomoc! Posiadam Azerę (Grandeur) 2007r 2,2 CRDIPrzez niewagę doprowadziłem do zwracia w gnieżdzie 12V. Nie działają wszystkie 3. Sprawdzilem bezpieczniki w dwóch skrzynkach (pod maską i w środku- deska rozdzielcza z lewej strony)Prosze o pomoc w zakresie lokalizacji bezpiecznika odpowiadającego za tą awarię lub podpowiedz co mogło się stać. Z góry dziekuję i pozdrawiam

Offline apikus

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 538
[Azera] Brak zasilania we wszystkich 3 gniazdach 12V
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec 2017, 08:01:11 »
Nie wiem jak w Azerze, ale czasami jest bezpiecznik bezpośrednio za gniazdem, albo w samym gnieździe przy połączeniu plusa. Może to jest przczyną, a jeśli nie, to trzeba przejrzeć schemat elektryczny.

Offline Mariusz Chlebowski

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
[Azera] Brak zasilania we wszystkich 3 gniazdach 12V
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec 2017, 12:43:01 »
Tez o tym myslałem, ale jak patrze na to gniazdo(podłokietnik) to nie bedzie chyba łatwo się tam dostać. Ale jak juz nikt nic nie podpowie to jutro zaczynam ryć ;)Pozdrawiam

Offline apikus

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 538
[Azera] Brak zasilania we wszystkich 3 gniazdach 12V
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:17:31 »
Zacznij od tej w desce, trochę plastików trzeba rozebrać, ale może się opłaci. Jak nie znajdziesz przyczyny, to może poprowadź nowe kable.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169