Autor Wątek: Hyundai Pony '94, głośniki oraz zamek schowka.  (Przeczytany 9859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline momoc

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
Hyundai Pony '94, głośniki oraz zamek schowka.
« dnia: 10 Maj 2017, 19:03:25 »
Witam, mam pytania odnośnie trzech rzeczy:

1.Ze schowka zniknął "haczyk" zamykający i nawet nie wiem jak wyglądał. Ktoś ma pomysł jak go zastąpić/zrobić, albo gdzie takowy dostanę?
Również mam pytanie odnośnie odstającej sprężynki czy to tak ma wyglądać czy ma być jakoś włożona do środka?
2.Jaki rodzaj/model zamku mogę zastosować do tego schowka?
3.Chciałbym z tyłu na półce w miejsce atrap wstawić dodatkowe głośniki, lecz nie wiem czy jest już tam poprowadzona instalacja, jakiś kabelek z kostką przy jednym wystaje ale nie wiem czy to to.

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Hyundai Pony '94, głośniki oraz zamek schowka.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2017, 21:14:30 »
1 temat = 1 problem

Tematy audio car są w oddzielnym dziale http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=5923&highlight=pony

Masz auto które na forum przyciągnęło 3 strony tematów.

Zobaczyć je można teraz praktycznie tylko w internecie.

Ponownie piszesz 95, 94 zadając następne zagadki bo właśnie tak się składa że w 95 wypuszczono nowy model podaj 17 znaków z dowodu rejestracyjnego to coś się wreszcie dowiemy.

Offline momoc

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
Hyundai Pony '94, głośniki oraz zamek schowka.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maj 2017, 22:42:24 »
Wybacz, już odczytałem z instrukcji to co się tylko da.
Model i położenie kierownicy: Pony, Excel, Scoupe- kierownica z lewej strony
Typ nadwozia: 4-drzwiowy
Wersja: Deluxe
Typ pasów bezpieczeństwa aktywny
Silnik:1468 rzędowy OHC(wałek rozrządu w głowicy) benzynowy
Rok modelu: 1994

Jutro jeszcze pójdę odczytać kod z silnika bo zdaje mi się że mam zły.

Offline Timon

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 500
Re: Hyundai Pony '94, głośniki oraz zamek schowka.
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Listopad 2017, 22:48:33 »
Cytat: "momoc"
Witam, mam pytania odnośnie trzech rzeczy:

1.Ze schowka zniknął "haczyk" zamykający i nawet nie wiem jak wyglądał. Ktoś ma pomysł jak go zastąpić/zrobić, albo gdzie takowy dostanę?
Również mam pytanie odnośnie odstającej sprężynki czy to tak ma wyglądać czy ma być jakoś włożona do środka?
2.Jaki rodzaj/model zamku mogę zastosować do tego schowka?
3.Chciałbym z tyłu na półce w miejsce atrap wstawić dodatkowe głośniki, lecz nie wiem czy jest już tam poprowadzona instalacja, jakiś kabelek z kostką przy jednym wystaje ale nie wiem czy to to.


1. Też mi się kiedyś rozpadł i da się poskładać. Mi chyba wypadł jakiś kołek rozprężny. Poskładałem i działało.
2. Poszukaj na allegro jakiegoś szrotu, na którym stoi Pony przed fl. Wytargasz z niego wszelkie pierdoły, których ci brakuje za 20zł
3. Prawdopodobnie jest to przewód idący do radia. Może nawet mam gdzieś w gratach stare oryginalne głośniki. U siebie jak wymieniałem to lutowałem przewody bezpośrednio do styków głośnika.