Santa Fe SM
wątkach,
[1] [Santa Fe SM] SantaFe 2004 92kW - Kreci ale nie odpala
[2] [Santa Fe SM] Falujące obroty
[3] [Santa Fe SM] Nieopuszczająca się szyba od strony pasażera
[4] [Santa Fe SM] Santa Fe 2.0 CRDI - ciężki rozruch....
[5] [Santa Fe SM] Automatyczne wyłączanie świateł
[6] [Santa Fe SM] Komputer - brak wskazań licznika
[7] [Santa Fe SM] Do czego ten włącznik ?
[8] [Santa Fe SM] Brak mocy i kontrolka check
[9] [Santa Fe SM] Huczenie z tylnej osi
Nawigacja
[0] Poziom w górę
[#] Następna strona