| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 3 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Problem ze skrzynią biegów
Zaczęty przez frekols |
9 Odpowiedzi
17885 Wyświetleń |
przez yaros |
|
|
świece
Zaczęty przez dlugi422 |
8 Odpowiedzi
9857 Wyświetleń |
przez defender118 |
|
|
Jaki olej do skrzyni biegów?
Zaczęty przez piluś |
8 Odpowiedzi
9981 Wyświetleń |
przez VirMan |
|
|
Hyundai XG350-skrzynia biegów
Zaczęty przez samson |
7 Odpowiedzi
11673 Wyświetleń |
przez samson |
|
|
[XG30] kolo pasowe
Zaczęty przez smoczo19 |
6 Odpowiedzi
7785 Wyświetleń |
przez Stormus1 |
|
|
Płyn chłodniczy wycieka z korka spustowego chłodnicy i odpow
Zaczęty przez defender118 |
6 Odpowiedzi
14081 Wyświetleń |
przez defender118 |
|
|
Łożysko
Zaczęty przez EMSI |
6 Odpowiedzi
15799 Wyświetleń |
przez Roman_d |
|
|
6 Odpowiedzi
9372 Wyświetleń |
przez valec75 |
|
|
|
[XG] Głośniki
Zaczęty przez night_lord |
6 Odpowiedzi
11746 Wyświetleń |
przez xardas |
|
|
[XG30] Szukam rurki wspomagania.
Zaczęty przez bartfoot |
6 Odpowiedzi
9138 Wyświetleń |
przez bartfoot |
|
|
[XG30] Błędy silnika i skrzyni
Zaczęty przez Bozzu |
5 Odpowiedzi
9305 Wyświetleń |
przez smoczo19 |
|
|
5 Odpowiedzi
8622 Wyświetleń |
przez kosmos2011 |
|
|
|
Dopasowanie przegubu napędowego [Grandeur TG]
Zaczęty przez skywriter |
5 Odpowiedzi
17099 Wyświetleń |
przez mortyu |
|
|
Jaki olej silnikowy
Zaczęty przez michbl1 |
5 Odpowiedzi
9505 Wyświetleń |
przez michbl1 |
|
|
[Grandeur] Walnięty kompresor klimatyzacji
Zaczęty przez Czukwa |
4 Odpowiedzi
7175 Wyświetleń |
przez Czukwa |
|
|
[Grandeur] Sanki - z jakiego auta będą pasować?
Zaczęty przez defender118 |
4 Odpowiedzi
11380 Wyświetleń |
przez Daniel303 |
|
|
[Grandeur] Rozkodowanie VIN
Zaczęty przez ober89 |
4 Odpowiedzi
23272 Wyświetleń |
przez Brt |
|
|
Na jedynce dziwnie "wyje"
Zaczęty przez tomekcwik |
4 Odpowiedzi
15611 Wyświetleń |
przez VirMan |
|
|
[Grandeur 3.3 TG] Pytanie o hak
Zaczęty przez radost |
4 Odpowiedzi
9871 Wyświetleń |
przez bartfoot |
|
|
[XG35] Silnik 3.5l w XG....
Zaczęty przez pele |
4 Odpowiedzi
10577 Wyświetleń |
przez tocw |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 25 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta