Spotkanie Regionalne Poznań - 31.08.2013

Od Shadow:

Dzień rozpoczął się bardzo leniwie. Po szybkim zjedzeniu śniadania, ruszyłem w trasę do Poznania. Pierwsze spotkanie z klubowiczami zaaranżowałem na parkingu pod Decathlonem, zjechaliśmy się tam we trójkę. Po krótkiej rozmowie o wszystkim i o niczym, ruszyliśmy w drogę do pierwszego dealera. U Karlika nie było problemów z wjazdem, ochroniarz dostał informację, że ma wpuścić każdego, kto przyjedzie Hultajem. Kiedy zaparkowaliśmy nasze oflagowane auta, przywitała nas Pani Katarzyna z Hyundai Motor Poland. Podczas tej krótkiej, ale bardzo miłej wizyty u Karlika, dołączyły do nas kolejne dwa auta, wypiliśmy wspólną kawkę, po czym kolumną oflagowanych aut przemknęliśmy przez Poznań w kierunku Swarzędza. Nie ukrywam, wzbudzaliśmy ciekawość wśród przechodniów jak również kierowców innych aut, dzięki których uprzejmości mogliśmy zachować szyk kolumny.

Po kilkunastu minutach dojechaliśmy do Swarzędza. Tam w bramie przywitali nas pracownicy salonu i rozdali nam broszury, w których zawarte były informacje takie jak cennik aut oferowanych przez ich salon, kupon żywnościowy i co najważniejsze kupon rabatowy na usługi serwisowe i części zamienne.

Zaparkowaliśmy nasze auta. Na miejscu okazało się, że do Eventu dołączyło więcej aut, także tych niezrzeszonych z naszym klubem. Po przywitaniu wszystkich przez Panią Prezes Ewę Szpot i zapoznaniu nas z pracownikami salonu, ruszyliśmy wspólnie do zwiedzania części serwisowej. Kierownik serwisu oprowadził nas i dokładnie omówił każde stanowisko, na którym nasze auta przechodzą gruntowne przeglądy. Zwiedzanie było bardzo interesujące, ale nie ukrywam każdy w sercu czekał, aż zaczną się konkursy na placu manewrowym. Po oprowadzeniu po serwisie, hucznie ruszyliśmy w kierunku placu, na którym czekały na nas atrakcje. W zmaganiach chętnie wzięli udział wszyscy, zwłaszcza że dwa pierwsze miejsca nagradzane były iPodem. Na placu manewrowym mieliśmy do dyspozycji dwa auta, Hyundai i10, którym musieliśmy w jak najkrótszym czasie zaparkować równolegle w garażu wyznaczonym przez pachołki i Hyundai i20, którym wykonywaliśmy slalom pomiędzy pachołkami.

Dla wykończonych konkursami przygotowany był catering, a dla chętnych osób Before Service, czyli bezpłatne sprawdzenie auta. Atmosfera była miła, każdy mógł podczas poczęstunku wymienić się doświadczeniami z marką a co niektórzy wyrażali chęć uczestnictwa w życiu klubowym. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z Eventu i już nie mogą się doczekać kolejnego wspólnego spotkania. Ja również dziękuję wszystkim za przybycie. Wielkie słowa uznania dla Hyundai Motor Poland za zorganizowanie spotu na bardzo wysokim poziomie

Linki

Zaprzyjaźnione Portale
Copyright 2012, HYUNDAI KLUB POLSKA Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie elementów zawartych na stronie zabronione.
Designed by Shadow.