IV Ogólnopolski Zlot

11 sierpnia około godziny 13.30 do zielonego domku w Dobiegniewie zajechali pierwsi goście Tomi_Li z Ilonką oraz amelkaem z rodzinką.

Członkowie klubu przybyli z najróżniejszych, odległych i bliższych zakątków Polski i do sobotniego ranka trawkę przed domkiem zdobiło już kilkanaście Hyundaiów. Wśród nich było kilka różnych modeli tej marki, ale każde auto miało w sobie coś co odróżniało je zdecydowanie od drugiego.

Pierwszy "wieczorny" gość Maceb został powitany na zlocie tradycyjnie-chlebem i solą. Dopiero po skosztowaniu mógł przekroczyć próg zielonego domku.

Tomi_Li wita kolejnych gości: doman1001,który przyjachał z odległych Kielc, w tle Wojdi666, który przybył swoim "Hyundaiem inaczej" oraz kimsi_3 ze Świdnicy.

Goście zjeżdżali się do późnych godzin nocnych, tu Speedmaster i speedmasterka. Tuż po północy zebrała się przed domkiem już spora grupa uczestników zlotu.Sobotnie przedpołudnie mijało w sympatycznej atmosferze. Rozpoczęła się jedna z większych atrakcji zlotów-oglądanie Hyundai przybyłych na zlot.

Każde auto było gruntownie prześwietlone przez członków klubu HFP.Nie tylko panowie byli pochłonięci podziwianiem zawartości parkingu. Nawet "Hyundai inaczej" zrobił się na magicznym parkingu bardziej koreański niż francuski.

Linki

Zaprzyjaźnione Portale
Copyright 2012, HYUNDAI KLUB POLSKA Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie elementów zawartych na stronie zabronione.
Designed by Shadow.