Hyundai Sonata: To już 30 lat


15-05-29

Hyundai świętuje w tym roku 30-lecie modelu Sonata. Łączna sprzedaż na świecie przekroczyła już poziom 7,3 miliona egzemplarzy.

Dzięki Sonacie, która od tego roku oferowana jest na rynku już w swoim siódmym wcieleniu generacyjnym, marka Hyundai zyskała na samych wynikach sprzedaży oraz wizerunkowo – i to nie tylko na rodzimym rynku koreańskim, ale także globalnie.

Hyundai Sonata należy do kluczowych modeli marki oferowanych np. na rynku w USA.

źródło: www.samar.pl


Hyundai H350 trafi do Polski


15-05-29

Dostawczy Hyundai H350 trafi na polski rynek. I to niedługo po wakacjach – potwierdzają dobrze zorientowane źródła branżowe.

Hyundai H350 to pierwszy pojazd użytkowy typu LCV zaprojektowany przez firmę specjalnie na rynek europejski. Powstał z wykorzystaniem stali o wysokiej wytrzymałości, a w jego stylistyce łatwo jest dopatrzyć się podobieństw do modeli osobowych marki Hyundai.

Dzięki łatwej w adaptacji platformie H350 może być oferowany w trzech wersjach – jako furgon, minibus i podwozie do zabudowy.

Hyundai H350 to pojazd produkowany w Turcji. Oficjalne wejście do sprzedaży na polskim rynku szykuje się w pierwszej połowie września.

źródło: www.samar.pl

 


Hyundai partnerem Tour de Pologne


15-05-11

Hyundai Motor Poland został oficjalnym partnerem 72. wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Firma ufunduje też nagrodę główną – nowiutkiego Hyundaia Tucsona.

Hyundai Motor Poland podpisał umowę sponsorską z firmą Lang Team – organizatorem wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Tym samym marka została oficjalnym partnerem 72. edycji największej imprezy kolarskiej nad Wisłą.

W oparciu o ustalenia umowy Hyundai zapewni flotę samochodów do logistycznej obsługi trzech kolejnych edycji tej wyjątkowej kolarskiej imprezy. W tym roku zawodnicy oraz organizatorzy Tour de Pologne otrzymają do dyspozycji 53 samochody. Będą to modele: Hyundai i40, Tucson, H350, Santa Fe oraz limuzyny Genesis.

Co więcej, Hyundai jest też fundatorem nagrody głównej – zwycięzca tegorocznego wyścigu stanie się także posiadaczem najnowszego SUV-a tej marki: Tucsona.

źródło: www.samar.pl


0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 30 następna ->
Linki

Zaprzyjaźnione Portale
Copyright 2012, HYUNDAI KLUB POLSKA Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie elementów zawartych na stronie zabronione.
Designed by Shadow.