Portale

LinkiStrony: 1 ... 64 65 [66] 67
Choć już 5-drzwiowa odmiana nowego i30 prezentuje się dynamicznie, Hyundai szykuje wersję 3-drzwiową, która z pewnością będzie wyglądać jeszcze ciekawiej. Ale to nie wszystko, co zaproponują nam Koreańczycy...

Jak donosi brytyjski portal motoryzacyjny Autocar, na 3-drzwiowej odmianie nadwoziowej i30, która trafi do sprzedaży pod koniec przyszłego roku, inżynierowie Hyundaia przygotują sportowego hot-hatcha.

Allan Rushforth, szef europejskiego oddziału Hyundaia, p...

Czytaj więcej...

1 komentarz
Czym powinien jeździć rasowy playboy w 2012 roku? Popularny magazyn dla panów przygotował zestawienie najseksowniejszych pojazdów na nadchodzący rok. Wybrano także samochód roku według Playboya. Co ciekawe, Playboy nie pokusił się o żaden ranking, a redaktorzy tego magazynu wybrali coś z każdego pułapu cenowego.


Mercedes Benz CLS 63 AMG

Ra...

Czytaj więcej...

8 komentarze
Zajmująca się bezpieczeństwem pojazdów amerykańska instytucja IIHS opublikowała listę najbezpieczniejszych samochodów we wszystkich klasach. Samochody oferowane w Europie nie pozostały w tyle za konkurentami z USA.

Powołana przed laty przez firmy ubezpieczeniowe północnoamerykańska IIHS jest organizacją badającą poziom bezpieczeństwa oferowanego przez samochody. Podstawową metodą uzyskiwania przez nie danych są testy zderzeniowe, podobnie jak jest to w przypadku Euro NCAP. Ja...

Czytaj więcej...

0 komentarze
Strony: 1 ... 64 65 [66] 67