Portale

Linki

Strony: 1 ... 64 65 [66] 67
W pierwszym półroczu fabrykę Hyundai Motor w Czechach opuściło łącznie około 162 000 samochodów. W analogicznym okresie rok wcześniej osiągnięto wynik na poziomie prawie 120 000 sztuk.

W pierwszej połowie bieżącego roku liderem produkcji w czeskiej fabryce Hyundai Motor był model ix35, na który przypadło łącznie około 70 000 egzemplarzy. Wcześniej samochód ten wytwarzany był na Słowacji.

Na miejs...

Czytaj więcej...

0 komentarze
Od pewnego czasu Hyundai konsekwentnie odświeża swoją gamę modeli, jakiś czas temu na rynku pojawiła się nowa odsłona modelu i20, a teraz przyszła kolej na nieco mniejsze i10.Co prawda nie będzie to zupełnie nowe auto, a jedynie gruntowny facelifting. Z przodu pojawi się nieco zmodyfikowany zderzak ze znacznie większymi wlotami powietrza i nowe przemodelowane reflektory. Zmieni się też linia d...

Czytaj więcej...

1 komentarz
Auta produkowane przez południowokoreańskie marki, czyli Hyundaia oraz Kię, rewelacyjnie sprzedają się na starym kontynencie. Wyraźny postęp jakości czy stylistyki tych samochodów sprawił, że Francuzi zaczęli obawiać się o swoje interesy.

W ciągu kilku ostatnich lat Kia oraz Hyundai wprowadzili do swojej oferty nowe modele samochodów, które są o wiele lepsze od poprzedników. Wraz ze wzrostem jakości cena pozostała niemal bez zmian, w związku z czym auta te znajdują całą rzesz...

Czytaj więcej...

0 komentarze
Strony: 1 ... 64 65 [66] 67