HyundaiKlub.pl
Auta i problemy => S-Coupe / Coupe / Veloster => Wątek zaczęty przez: wariat43 w 26 Sierpień 2008, 00:15:21
-
Mam pytanie do właścicieli coupe I gen. Czy oświetlenie wnętrza posiada tzw. efekt kinowy czyli powolne wygaszanie lampki po zamknięciu drzwi? I drugie pytanie czy występuje w tym modelu podświetlenie stacyjki? Nie wiem czy problem tkwi w spalonej żarówce braku sterownika czy takiego wyposażenia nie było fabrycznie.
Z góry dziekuje i pozdrawiam.
-
U siebie w Lantrze zamontowałem ściemniacz za 10 złotych kupiony przez Allegro - działa :-) Jest dużo produktów w koszulkach termokurczliwych - odradzam.
Moje urządzonko posiada obudowę i nic mu nie dolega a działa już coś koło roku.
-
Podświetlenia stacyjki nie ma. Ściemnianie jest ale nie we wszystkich. Spotkałem się do tej pory z dwoma sztukami bez regulacji. Pokrętło powinno być po lewej stronie kierownicy.
A lusterka elektryczne masz?, Podłokietnik zamykany i schowek na okulary w podsufitce?
-
Pokrętło powinno być po lewej stronie kierownicy.
Pokrętło jest ale reguluje podświetlenie zegarów, a mi chodzi o oświetlenie wnetrza.
A lusterka elektryczne masz?, Podłokietnik zamykany i schowek na okulary w podsufitce?
Lusterka - tak , podłokietnik - tak , schowek na okulary - też.
-
Czy oświetlenie wnętrza posiada tzw. efekt kinowy czyli powolne wygaszanie lampki po zamknięciu drzwi?
Czy występuje w tym modelu podświetlenie stacyjki?
Witam. Takie rzeczy to tylko w ... Sonacie. ;) A tak na poważnie to tego typu wyposażenie dotarło powszechnie do Hyundai'ów nieco później. Pozdrawiam Igor.
-
Sorki źle zrozumiałem. Nie ma tego co byś chciał.