HyundaiKlub.pl
Auta i problemy => Lantra => Wątek zaczęty przez: Miticmg w 12 Sierpień 2012, 13:10:19
-
Witam. Jestem tutaj nowy. A więc krótko o samochodzie, kilka dni temu kupiłem lantrę z 1997r, 2.0 16v . dwa dni temu wyleciała półoś od strony skrzyni (lewa strona) i nadaje się do wymiany, raczej tylko przegub ale całą półoś znalazłem za 130zł. kolejny problem jest taki że w dowodzie mam wpisane że to jest elantra. I moje pytanie brzmi, czy półoś od elantry będzie pasować do lantry?? jestem jak na razie początkujący w marce hyundai więc proszę o pomoc oraz wyrozumiałość.
Pozdrawiam Miticmg
[ Komentarz dodany przez: Zbyszek: 2012-08-12, 14:46 ]
Dodanie tagu do tematu
-
Jeżeli jest z tego samego roku to jest to samo elantra to nazwa lantry na rynek chyba amerykański. częsci powinny pasować bez problemu tylko że... pamiętaj o wielowpuście przegubu bo były dwa rodzaje.
-
o kurcze, tak więc okaże się za dwa dni jak półoś dojdzie, oby był ten sam. dzięki za informacje:)
-
tak jak kolega pisze róznią sie ząbkami.. lecz tez zębami abs albo 29 albo 44
-
tak jak kolega pisze róznią sie ząbkami
Różnią się ząbkami od strony półosi - nie od piasty ani skrzyni. Przy wymianie całej półosi nie ma to znaczenia.
-
Dzięki BartBartez za wyjaśnienie wypowiedzi esox'a . Już martwiłem się. tak jak mówiłem z hyundaiem dopiero zaczynam swoją przygodę tak więc nie jestem obeznany dobrze:p