Portale

LinkiStrony: 1 ... 63 64 [65] 66 67
Marka Hyundai konsekwentnie zmierza do tego, aby jej gama modelowa należała do najmłodszych na rynku europejskim. Stąd pomysł na zmiany m.in. w ofercie malucha spod znaku i10.

Oto niezłej jakości zdjęcia szpiegowskie, na których uchwycono Hyundaia i10 nowej generacji podczas testów drogowych. Samochód skrywa szereg elementów stylistyki nadwozia pod grubą warstwą kamuflażu maskującego, jednak z wiarygodnego źródła otrzymaliśmy zapewnienie, że na rynku europejskim maluch ze sta...

Czytaj więcej...

0 komentarze
W 5 lat przejechała Elantrą milion mil. Nawet Hyundai się tego nie spodziewał

Elektroniczny licznik przebiegu w Hyundaiu Elantrze ma miejsce na sześć cyfr. Dla srebrnego egzemplarza to jednak za mało, bo jego właścicielka przejechała nim już ponad milion mil. Co najlepsze, obeszło się bez wymiany silnika.

Oto Farrah Haines, która na co dzień pracuje jako dostawca części samocho...

Czytaj więcej...

0 komentarze
W teście niemieckiego moto-magazynu chodziło o sprawdzenie, jakim zasięgiem dysponuje rzeczywiście elektryczna wersja Kony. Dziennikarze mówią o dużej niespodziance!

Na redakcyjny test magazynu Auto Bild stawił się egzemplarz modelu Hyundaia Kona Electric w wersji 204-konnej (bateria 64 kWh). Według oficjalnych danych fabrycznych, omawiany wariant legitymuje się zasięgiem na poziomie 482 kilometrów (według WLTP...

Czytaj więcej...

0 komentarze
Strony: 1 ... 63 64 [65] 66 67