Forum > Tucson JM

Tucson, akcja serwisowa tylnej belki

<< < (6/6)

Piotrek79:
A dzie???

Zbychu:
W serwisie, ale to zazwyczaj jest odpłatne, można ewentualnie próbować przez kogoś znajomego, który tam pracuje i może podglądnąć co nieco  ;-)

Piotrek79:
To Jak mam im płacić To wolę kupić dobre środki antykorozyjne i zrobić to samemu :)

uncjusz:
Cześć wszystkim.
Czy komuś udało się załapać na tą  akcję serwisową w Polsce.  W moim drugim aucie Tucsonie 2.0 benzyna z 2006 roku ewidentnie jest problem z tylna belką. Ostatnio jak ogladalem auto od spodu przy okazji naprawy hamulców to zauwazylem że jest w bardzo złym stanie i będę ja musiał wymienic w najbliższym czasie. Czy ktoś miałby możliwość sprawdzenia czy moje auto podlega tej akcji przywoławczej? Vin:  KMHJN81BP6U343925.   Byłbym bardzo wdzięczny za info. Według strony podanej przez Violetta mój vin nie kwalifikuje się ale jak wpisuje numery vin wymienione w TBS to też się nie kwalifikuja więc nie wiem o co chodzi. Najbliższy serwis Hyundai twierdzi też się się nie kwalifikuje i wogole twierdza że pierwszy raz słyszą o takiej akcji. Dopiero jak powiedziałem że taka akcja jest i podałem jej numer to łaskawie niby sprawdzili. Pytanie czy celowo nie wprowadzaja mnie w bład?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej