Autor Wątek: [S-Coupe] Rozstaw szyn i mocowań szyn foteli  (Przeczytany 3598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maciek

  • Gość
[S-Coupe] Rozstaw szyn i mocowań szyn foteli
« dnia: 13 Wrzesień 2013, 23:02:36 »
Jaki jest rozstaw szyn i mocowań szyn foteli w S-Coupe? Wymienne z Ponym czy trzeba coś przerabiać?

harabin

  • Gość
[S-Coupe] Rozstaw szyn i mocowań szyn foteli
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrzesień 2013, 05:43:00 »
S-coupe to zaskakujące auto :D

Dołączam sie do pytania gdyż niebawem prawdopodobnie zakupię S-coupe z zamiarem przywrócenia go do stanu w jakim był co najmniej mój ostatni egzemplarz :) A że bede polował na uturbionego to tam przewaznie sa poprzedzierane foteliki ;/

Szkoda że tak ciężko znaleźć już jakiekolwiek utrzymany model  i jeszcze by był turkusowy :) Ale żałuję że już do mnie nie wróci :(

pinball

  • Gość
[S-Coupe] Rozstaw szyn i mocowań szyn foteli
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Wrzesień 2013, 10:43:37 »
ja wiem ze w swoim mam od mitsubischi eclipse przednie fotele wsadzone :) ale od ktorej generacji to nie wiem :) jak sie dorwe do miarki to mogę pomierzy. tylko niech przestanie padać :(

Maciek

  • Gość
[S-Coupe] Rozstaw szyn i mocowań szyn foteli
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Wrzesień 2013, 15:46:11 »
Cytat: "pinball"
ja wiem ze w swoim mam od mitsubischi eclipse przednie fotele wsadzone :) ale od ktorej generacji to nie wiem :) jak sie dorwe do miarki to mogę pomierzy. tylko niech przestanie padać :(

Wygodne? Jestem już zdecydowany na fotele z S-Coupe, ale pytam z czystej ciekawości :-). Będę bardzo wdzięczny za ogarnięcie tych wymiarów!

Pozostanie mi później zrobienie jakiegoś myku z kanapą, co by wszystko do siebie pasowało, ale to już będzie musiało poczekać na konkretniejszy przypływ gotówki.

pinball

  • Gość
[S-Coupe] Rozstaw szyn i mocowań szyn foteli
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Wrzesień 2013, 16:19:08 »
No powiem ci tak siedziełem w fotelach z S-Coupe i słabiej trzymaja na boki niz te od Eclipsa :) a co do dopasowania z tyla kanapa to nie ma wielkiej róznicy :) dopóki sie nie dowiedziałem ze są od Eclipsa, to nie zauważyłem róznicy w tapicerce :)

co do rozstawu srub to tak
- przód 47cm (mierzone od srodka sruby)
- tył 49 cm ( tak samo mierzone)


dokładnie mam takie fotele :)  KLIK

harabin

  • Gość
[S-Coupe] Rozstaw szyn i mocowań szyn foteli
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Wrzesień 2013, 02:11:48 »
Ładne jednak wole fotele ze skorupki w wersji GT :D

Maciek

  • Gość
[S-Coupe] Rozstaw szyn i mocowań szyn foteli
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Wrzesień 2013, 11:15:31 »
Dzięki wielkie pinball!

pinball

  • Gość
[S-Coupe] Rozstaw szyn i mocowań szyn foteli
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Wrzesień 2013, 21:52:17 »
dziekuje harabin, i nie ma za co Maciek, :)