Autor Wątek: [i20 GB] [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy  (Przeczytany 20088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Harun

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Styczeń 2021, 00:06:19 »
Się ludziska lubią męczyć...

Czytaniem takich durnot...

@Paul Luck, fajnie że udało się to zrobić i działa.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2021, 00:07:59 przez Harun »

Offline weuek

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1096
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Styczeń 2021, 00:20:17 »
Zmienisz zdanie po jeździe autem nadającym się na autostradę. Gdy miałem takie z silnikiem 126 Nm@3600 rpm to też myślałem, ze jakoś ujdzie. Ale większe i mocniejsze spala mniej, a przy tym jest znacznie ciszej.

Wyjedzie taki i20 1.2 na św. Annę na ostatnim biegu? Bardzo wątpię.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2021, 00:21:53 przez weuek »

Offline Harun

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Styczeń 2021, 05:04:43 »
Jeździłem autami z dużymi i mocnymi silnikami.

Twoje teorie do mnie nie trafiają, tak jak nie trafiały na forum Forda. To tam ta słynna Micra stała się już pośmiewiskiem? :)

Offline weuek

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1096
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Styczeń 2021, 06:18:22 »
Nie, bo wtedy mikry nie miałem.

Nieustannie mnie dziwi, że ludzie nie uczą się własnym doświadczeniem.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2021, 06:21:09 przez weuek »

Offline Harun

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Styczeń 2021, 10:12:28 »
Nie miałeś? Musiałeś już mieć, bo pamiętam wątek mikrusia. ;)

Offline waldek_511

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Czerwiec 2021, 13:56:38 »
Dzień dobry, jestem tu nowy i chciałbym zmienić kierownicę na multifunkcyjną w nowym nabytku Hyundai i 20 FL 2014.
Chciałbym prosić o kontakt do onkyo3

Offline xEndriu

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Marzec 2022, 15:00:32 »
Ogolnie dla tych co sa założyć tempomat , jest to tak proste ze kazdy sobie poradzi , kosztowało mnie to 135zł

Offline wawu1991

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Kwiecień 2022, 10:09:40 »
Ogolnie dla tych co sa założyć tempomat , jest to tak proste ze kazdy sobie poradzi , kosztowało mnie to 135zł

Czy możesz opisać szerzej co dokładnie kupiłeś i jak wykonałeś tą modyfikację?

Offline xEndriu

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Kwiecień 2022, 09:54:14 »
Na początku sprawdziłem czy zwijacz na funkcje tempomatu , okazało sie ze ma , wiec kupiłem kierownice z tempomatem , przełożyłem guziczki i kabel do mojej kierownicy , bo moja była ładniejsza i złożyłem i działa . Jeżeli kupisz ładna kierownice to ściągasz i wkładasz nowa

Offline zioq3k

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Sierpień 2022, 11:59:15 »
Witam, Czy kolega Onkyo3 albo ktoś inny z okolicy Trójmiasta lub Warszawy podjąłby się montażu tempomatu w i20 ii 2018 wersja GO, z kierownicą multimedialną. Według VIN posiada zwijak - 93490-C7210

Czy sprawa wygląda tak, że wystarczy kierownice przełożyć i wszystko działa, czy czasami są jeszcze jakieś inne zagadnienia?

Offline Pique

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Marzec 2023, 13:17:34 »
Poradził sobie kolega z tematem? Ja zakupiłem autko w fajnej wersji i z dobrą historią bez tempomatu jednak...chciałbym go dołożyć. Pisałem już do kolegi wiadomość prywatną, ale nie wiem czy się odezwie. Jeśli masz jakieś wskazówki na temat montażu co jest potrzebne byłbym wdzięczny. Również mam kierownicę multimedialną, ale podana strona nie działa już chyba bo nie mogę znaleźć sekcji z tym zwijaczem

Offline wawu1991

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Marzec 2023, 00:21:01 »
Panowie pisałem do autora tego tematu w sprawie montażu tempomatu ale nie odpisuje na maile :( Jako że posiadam najniższy model i20 bez tempomatu i radia BT chcę takie rzeczy sobie dołożyć do auta. Wiem że potrzebuję zwijak do kierownicy o numerze 93490-K7210, kierownice multi-funkcyjną z funkcją tempomatu. Znalazłem również radio z BT. I tutaj jest moje pytanie czy samo radio wystarczy czy razem z radiem jest jakis dodatkowy moduł BT oraz czy będę potrzebował jakiegoś dodatkowego kabla aby sterowanie z kierownicy radiem oraz funkcja BT działała? Wrzucam zdjęcia aby można było łatwo zobaczyć co znalazłem w sieci.

Offline Pique

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Kwiecień 2023, 21:18:21 »
Skontaktowałem się z autorem wątku w sprawie dokładki tempomatu. Po założeniu można cieszyć się oryginalnymi, nowymi przyciskami a sama kierownica nie jest uszkodzona po montażu. Ja jestem zadowolony bo tempomat w moim przypadku na trasie bardzo przydatna rzecz. Tak więc polecam zdecydowanie :)

Offline wawu1991

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Maj 2023, 15:24:04 »
Skontaktowałem się z autorem wątku w sprawie dokładki tempomatu. Po założeniu można cieszyć się oryginalnymi, nowymi przyciskami a sama kierownica nie jest uszkodzona po montażu. Ja jestem zadowolony bo tempomat w moim przypadku na trasie bardzo przydatna rzecz. Tak więc polecam zdecydowanie :)

Czy udało Ci się samodzielnie zakupić zwijak czy Twoje auto już posiadało odpowiedni zwijak?

Offline Pique

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: [i20 GB] Dokładka tempomatu i sterowanie radia w kierownicy
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Maj 2023, 10:50:52 »
W moim przypadku wszystko już było, wleciał tylko  kompletny panel do sterowania oraz oczywiście przewody do podłączenia. Mam w aucie stację multimedialną oraz obsługę Bluetooth