Autor Wątek: [Tucson TL] Akcje serwisowe TL  (Przeczytany 33639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jerry16

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Styczeń 2017, 22:53:33 »
O co chodzi z tym zaczepem maski? Zauważyłem, że maska, w moim 1 miesięcznym Tucsonie, po zamknięciu ma lekki luz i nie tam regulacji jak w klapie tylnej. Czy to takie były objawy do wymiany?

Offline marekj

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 45
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Styczeń 2017, 10:47:07 »
U mnie żadnych objawów nie było. Jedź z tym do serwisu, niech zrobią żeby luzu nie było

Lider

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Styczeń 2017, 16:39:04 »
Doszła akcja serwisowa dotycząca wymiany kart SD w nawigacji fabrycznej.
Druga akcja o jakiej dziś słyszałem a która weszła w tym roku jest związana z trzecią lampą stopu. Szczegółów nie znam. Póki co jeszcze tego nie naprawiają.

pszczola26

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Styczeń 2017, 19:55:21 »
Ja byłem na akcji serwisowej, jeśli chodzi o trzeci stop to sprawdzją czy nie jest popękany, bo podobno była tak seria pękających lamp. U mnie było ok. Gość z serwisu mówił, że popękane wymieniają na nowe.

Offline marekj

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 45
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Luty 2017, 11:57:28 »
Dzisiaj oddałem auto na przegląd po 30kkm i dowiedziałem się że jest jakaś akcja serwisowa dotycząca włącznika świateł stop. W/g VIN mój się za to załapał.

[ Dodano: 2017-02-01, 15:59 ]
Korekta: To jednak nie chodzi o wyłącznik tylko tak jak pszczola26 napisał o trzecie światło. Moje nie jest peknięte przynajmniej nic nie zauwazyłem ale mam wrażenie że jest lekko zaparowane. W każdym razie jak sprowadzą to wymienią.

Offline Mali

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Marzec 2017, 10:28:14 »
Była akcja na wymianę trzeciego stopu, pękał plastik przy dyszy spryskiwacza, podobno ten otwór na dyszę był mniejszy niż dysza i od tego pękało,, była też akcja na aktualizację systemu navigacji bo podobno się wieszał, u mnie faktycznie czasami po wyłączeniu wstecznego i kamery cofania czasami zostawał czarny ekran. Póki co po aktualizacji nie zauważyłem żeby się przywiesił

syga85

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Marzec 2017, 11:43:33 »
Jest kolejna akcja serwisowa. Z tego co powiedzieli w serwisie dotyczy oprogramowania sterowania silnikiem ale w serwisie nie maja jeszcze plików z tym oprogramowaniem.

Offline marekj

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 45
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Marzec 2017, 12:33:07 »
Który silnik?

slawekk

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Marzec 2017, 12:44:31 »
Ja dzisiaj byłem w serwisie z powodu trzeciej lampy stopu. Odkryłem że w środku są krople wody (pewnie spryskiwacza) oraz nie świecą się dwie diody (pewnie zwarcie z powodu wody) i potwierdzam że jest na nią akcja serwisowa, moja została wymieniona na nową.
Przy okazji załapałem się na następną akcje serwisową dotyczącą zmiany oprogramowania ECM. Niestety w serwisie nie uzyskałem informacji o co dokładnie chodzi i dlaczego wymagana była aktualizacja soft-u.