Autor Wątek: [Tucson TL] Akcje serwisowe TL  (Przeczytany 33694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Andrzeju

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Sierpień 2016, 18:05:36 »
Cytuj
czy po aktualizacji oprogramowania zauważyliście ze błąd dot.  zegara temperatury został poprawiony? (błąd dot. diesli)
Dzięki
Andrzeju

Po aktalizacji noc się nie poprawiło.

rafus22

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sierpień 2016, 07:51:47 »
Wlasnie..... o co chodzi z tą aktualizacja oprogramowania zegarów. Wlasnie dostalem pismo ze mam sie zgłosić do serwisu   na akcje zaczepu maski i aktualizacji zegarów . I pytam  o co chodzi z tymi zegarami. Jestem umówiony na 9.09.2016

Offline marekj

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 45
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sierpień 2016, 10:36:53 »
Może czas zimowy ustawią - jesień nadchodzi  ;-)  :mrgreen:

Offline hubis

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Sierpień 2016, 11:03:34 »
u mnie bez zmian :-x

Offline marekj

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 45
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Sierpień 2016, 11:17:29 »
Informacja na stronie UOKIK brzmi tak:

Cytuj
Przedsiębiorca zadeklarował, że nabywcy pojazdów zostaną poinformowani listownie o prowadzonej akcji. Naprawa będzie polegała na wymianie uchwytu zaczepu maski i aktualizacji oprogramowania zestawu wskaźników (aktualizacja skryptu sterowania ostrzeganiem o niezamkniętej masce) .


Nie wiem co to ma wspólnego ze wskaźnikiem temperatury.

[ Dodano: 2016-08-31, 11:19 ]
Cytat: "Andrzeju"
błąd dot. zegara temperatury został poprawiony? (błąd dot. diesli)


Jaki błąd?

Andrzeju

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Sierpień 2016, 11:30:59 »
Jaki błąd?[/quote]
Zwroc uwage ze silnik nigdy nie uzyskuje 90 st C, wiec albo jest niedogrzany albo blad oprogramowania wskaznika temp.
Na forum jest watek. Podobno to sprawdzali odczytem z diagnostyki i wskazowka jest nieskalibrowana.
pzdr
Andrzeju

Offline marekj

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 45
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Sierpień 2016, 12:07:51 »
Aaaa, coś faktycznie było takiego. Z moich doświadczeń z kilku innych aut wskazówka nigdy nie dochodziła do 90 st więc mi to nie podpada jakoś. Powiem wręcz, że jeśli by przekroczyła to pole to bym sie niepokoił. Stałem ostatnio w korku na autostradzie przy temperaturze na zewnątrz 38 stopni  i zerkałem na wskazówkę, bo parę aut na poboczu się już "gotowało" ale u mnie twardo się trzymała troszkę poniżej 90.

Skoro jednak z diagnostyki wychodzi inaczej to powinni skalibrować.

cinek1

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Sierpień 2016, 21:11:42 »
Z tego co sie dowiadywalem w naszej marce auta nigdy wsjazowja nie bedzie dokladnie na 90 z racji ze praca auta odbywa sie lekko ponizej 90 w i30 tez mu nie mialem wszystkich kresek i w tucsonie tez nie mam 90

robist200

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Wrzesień 2016, 20:58:52 »
Dzisiaj dostałem pismo z ASO o akcji z maską.... mam się umówić na wizytę.

rafus22

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Wrzesień 2016, 16:39:24 »
witam ja również jestem po tzw .kampanii. trwało to ok 1 godz. bo oprócz tego zgłosiłem delikatne pukniecie  zawsze przy prędkości 30km/h i to występuje zawsze po  zapłonie  jeśli puknie raz to  potem już nic się nie dzieje dopiero po ponownym odpaleniu auta. wiec  szukali tej przyczyny tego puknięcia i nie doszukali się   wiec  zrobili jazdę próbna  innym tucsonem nówka  z salonu i  w nim tez jest takie pukniecie ,prawdopodobnie jest to  jakaś aktywacja czegoś tego nie wiem i w serwisie tez nie wiedza z ciekawości serwis ma się zwrócić do hyundaya  co to jest ? czy zauważyliście u was coś takiego? może wiecie co to jest?

cinek1

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Wrzesień 2016, 18:38:28 »
Daj znac co z tym puknieciem sie okaze

bobik

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Wrzesień 2016, 08:47:20 »
A to puknięcie to nie jest czasem blokada wszystkich drzwi która załącza się po jakiejś małej prędkości?
U mnie to jedyne stuki jakie słyszę.

cinek1

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Wrzesień 2016, 11:48:26 »
Chyba nie wylacz ta opcje w ustawieniach i zobaczysz czy jeszcze cos stuka

bojkar

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Wrzesień 2016, 13:52:48 »
Tutaj koledzy pisali o podobnym stuknięciu: http://www.hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=8125&start=60

Andrzeju

  • Gość
[Tucson TL] Akcje serwisowe TL
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Wrzesień 2016, 13:59:33 »
Cytuj

Mi rozebrali pol auta z tylu, klape, usztywniali malowali konserwacja. Caly czas mam ten cholerny stuk, nieraz jest naprawde slyszalny i wyczowalny do tego stopnia ze czuc po nogach!

Ostatnio sprzedali mi info ze to ABS sie kalibruje.
To mnie nie zadowala, gdyz jest to uciazliwe i wystepuje czasem takze podczas jazdy, jakby jakis ziemniak latal w pudle ;)

Problem znany w Kanadzie, Wlk. Brytani i Niemczech.