Autor Wątek: [Accent LC] Accent 3D wymiana tylnych nadkoli błotników  (Przeczytany 2009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kml

  • Gość
[Accent LC] Accent 3D wymiana tylnych nadkoli błotników
« dnia: 01 Październik 2016, 11:45:26 »
Moi drodzy,

dzisiaj będzie odgrzewanie kotleta czyli reperaturki do accent LC   :!: 3 DRZWIOWEGO :!:

Czy ktoś przerobił z sukcesem taką naprawę? Nie jestem w stanie znaleźć żadnych zweryfikowanych informacji na ten temat a nadkola po prostu muszę wymienić. Natychmiast. W archiwum są szczątkowe informacje dotyczące dopasowania elementów "z jakiegoś forda", ale to mi nic nie mówi.

Jeżeli ktoś z Was ma jakieś aktualne info na ten temat to bardzo proszę o jakieś wskazówki bo temat jest tak samo trudny jak kilka lat temu  :-/

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Accent LC] Accent 3D wymiana tylnych nadkoli błotników
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik 2016, 20:05:14 »
Jedynie co mi przychodzi do głowy to zakup tych od 5D HB (od sedana 4D nie pasuje) i odcięcie tej części gdzie wchodzą tylne drzwi , a w to miejsce zrobienie wstawki. Takie rozwiązanie przynajmniej gwarantuje że pasować będzie ta część przy progu co przy kombinowaniu z innych marek samochodów nie jest możliwe.

 

kml

  • Gość
[Accent LC] Accent 3D wymiana tylnych nadkoli błotników
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Październik 2016, 20:08:22 »
kosmos2011, dzięki za info. Nie porzuciłem tematu i być może za nie długo będę miał dobrą wiadomość :)

Na szczęście pseudo blacharz nie podjął się naprawy "bo części nie ma" więc jest o tyle dobrze, że przynajmniej niczego nie spitolił.

Jak będę miał jakieś info to odświeżę wątek. Trzymajcie kciuki ;)