Autor Wątek: WIFI - do czego dokładnie służy  (Przeczytany 13749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

slawekk

  • Gość
WIFI - do czego dokładnie służy
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Październik 2016, 12:08:04 »
Ja u siebie używam telefonu z którego udostępniam Internet po WiFi, żeby za każdym razem nie włączać udostępniania zainstalowałem u siebie aplikacje MacroDroid w której można powiązać udostępnianie z połączeniem po BT. Jak tylko telefon łączy się po BT z samochodem do aplikacja uruchamia udostępnianie Internetu potem w momencie rozłączania wyłącza udostępnianie. Działa bardzo fajnie i nie trzeba o niczym pamiętać.

eofil

  • Gość
WIFI - do czego dokładnie służy
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Październik 2016, 20:42:53 »
Napisz proszę co trzeba zrobić w tej aplikacji żeby to działało

slawekk

  • Gość
WIFI - do czego dokładnie służy
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Październik 2016, 15:47:09 »
Musisz mieć sparowany samochód z bt w telefonie, zainstaluj apke. To co musisz zrobić to stworzyć dwa makra w pierwszym ustawiasz jako wyzwalcz podłączenie samochodu po BT i wtedy jako akcje ustawiasz włączenie hotspot-a w telefonie , w drugim ustawiasz jako wyzwalacz rozlacznie bt z samochodem i wtedy jako akcje wyłącznie hotspot-a w telefonie. To co musisz mieć to włączony cały czas bluetooth i tyle hotspot będzie się sam włączał i wyłączał jak tylko twój telefon  podłączyć lub rozłączy z zestawem głośnomówiącym w samochodzie.

Offline krisman

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 91
WIFI - do czego dokładnie służy
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Grudzień 2016, 23:58:28 »
Ja niczego nie instalowałem ,a telefon automatycznie , jeśli włączę bluetooth ,łączy udostępnia Wi-Fi . Telefon to Samsung GALAXY S5 NEO , a wersja andka to 6.0.1
Przy parowaniu nie musiałem wbijać pinu .Pierwszy raz z tym się spotkałem   :shock:

Jerry16

  • Gość
Bluetooth
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Luty 2017, 21:42:27 »
Witajcie!
Czy można wyłączyć BT, tak jak WiFi, aby za każdym uruchomieniem samochodu nie szukał urządzeń BT. Czy za każdym połączeniem od nowa pobiera książkę telefoniczną itd, w instrukcji navi jest punkt aktualizacja kontaktów, to co aktualizować jak za każdym razem pobiera na nowo?