Autor Wątek: [Atos] Kilka ogólnych pytań  (Przeczytany 5869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SylwiaK83

  • Gość
Kilka ogólnych pytań
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Luty 2009, 22:52:33 »
Dzięki Witek za pomoc.Wiem,że gdy jest hamulec zaciagnięty to wtedy kontrolka sie świeci,ale mi chodzi konkretnie o sytuacje kiedy ręczny nie jest zaciągnięty bo to dzieje się w trakcie jazdy.A jak sprawdziź to co mi napisałeś,bo nie jestem znawcą samochodów (ups ) :) ?

skoczekx

  • Gość
Kilka ogólnych pytań
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Luty 2009, 18:05:47 »
a czy ta kontrolka świeci sie cały czas, czy może tylko wtedy gdy podczas jazdy hamujesz? ja kiedyś miałem podobną sytuację. poziom płynu hamulcowego byl w normie, dolałem go jednak pod górną granicę i po problemie.

Witek

  • Gość
Kilka ogólnych pytań
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Marzec 2009, 21:51:27 »
Pewnie podniósłbym samochód, zdjął koło i rozebrał bębny, albo po prostu poruszał kołem i sprawdził czy jest jakiś opór.
Ale skoro piszesz, że tylko w trakcie jazdy, nie cały czas, to problem będzie z elektryką.

robert.tron

  • Gość
Kilka ogólnych pytań
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Marzec 2009, 20:23:52 »
Witam W moim przypadku pomogło dolanie płynu hamulcowego.Ale w Twoim może być sam włącznik stopu (znajduje się przy dźwigni hamulca)

SUCHY

  • Gość
Kilka ogólnych pytań
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Maj 2009, 18:50:35 »
Witam mam następujące pytanie. Mój atosik ma nakładki na tylnie błotniki nie widziałem czegoś takiego w zadnym innym atosie, mysle ze są to orginały ponieważ pomalowane są pod kolor auta i dość ciekawie to wygąda (auto z niemiec) . CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA DOKUPIC COŚ TAKIEGO BO BRAKUJE MI JEDNEJ STRONY pozdrawiam. :-D