Autor Wątek: [Tucson TL] Fabryczne nagłośnienie Tucsona-Wasze wrażenia  (Przeczytany 9650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wąski

  • Gość
[Tucson TL] Fabryczne nagłośnienie Tucsona-Wasze wrażenia
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Czerwiec 2016, 09:53:40 »
Mam fabryczne radio z nawigacją. Sytuacja wygląda tak, że gdy włączę radio na wygaszonym silniku to po ok 5 minutach otrzymuję komunikat niski poziom naładowania akumulatora i radio się wyłącza. Też tak macie? W moim poprzednim samochodzie (ford mondeo z fabryczną nawigacją) radio wyłączało się po godzinie...

Offline marekj

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 45
[Tucson TL] Fabryczne nagłośnienie Tucsona-Wasze wrażenia
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Czerwiec 2016, 17:16:20 »
Moim zdaniem - serwis. Radio nie ma prawa rozładować aku w godzinę, a nawet kilka godzin. W Mondeo wyłączało się po godzinie bo tak było fabrycznie zaprogramowane żeby nie rozładować aku, u Ciebie to wygląda tak jakby radio oceniało, że napięcie na zasilaniu spada poniżej jakiejś wartości i żeby zabezpieczyć przed całkowitym rozładowaniem się wyłącza. Ta ocena jest pewnie z jakiegoś powodu błędna. A może masz wadliwy akumulator ? W serwisie to pomierzą.

Maciu78

  • Gość
[Tucson TL] Fabryczne nagłośnienie Tucsona-Wasze wrażenia
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Czerwiec 2016, 20:51:20 »
U mnie wygląda to dokładnie tak samo. po ok 20 minutach taki sam komunikat i wyłącza radio.

wuser

  • Gość
[Tucson TL] Fabryczne nagłośnienie Tucsona-Wasze wrażenia
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Czerwiec 2016, 12:38:01 »
Cytat: wąski
Mam fabryczne radio z nawigacją. Sytuacja wygląda tak, że gdy włączę radio na wygaszonym silniku to po ok 5 minutach otrzymuję komunikat niski poziom naładowania akumulatora i radio się wyłącza. Też tak macie? W moim poprzednim samochodzie (ford mondeo z fabryczną nawigacją) radio wyłączało się po godzinie...


U mnie to samo, ale sprzedawca uprzedził mnie, że te auta tak mają, że profilaktycznie wyświetlają co jakiś czas taki komunikat, aby nie rozładować akumulatora, trzeba tapnąć ekran i można dalej używać.

bojkar

  • Gość
[Tucson TL] Fabryczne nagłośnienie Tucsona-Wasze wrażenia
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Lipiec 2016, 14:45:25 »
Czy ktoś z Was wymieniał głośniki? Fabryczne grają baaardzo słabo. Z tego co udało mi się dowiedzieć to z przodu są głośniki 16.5cm ale nie wiem jakie z tylu i jakiej głębokości można wrzucić. Macie z tym jakieś doświadczenie?

Radas

  • Gość
[Tucson TL] Fabryczne nagłośnienie Tucsona-Wasze wrażenia
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Lipiec 2016, 15:47:05 »
Witam,
Również przymierzam się do wymiany głośników i wygłuszenia drzwi. Może ktoś poleci jakiś dobrych fachowców z Bydgoszczy.

Pozdr.