Autor Wątek: [Accent X3] Przewód paliwowy  (Przeczytany 2550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sloox

  • Gość
[Accent X3] Przewód paliwowy
« dnia: 02 Wrzesień 2013, 19:05:39 »
Podczas próby wymiany filtru paliwa ukręcił się przewód paliwowy dochodzą z dołu do filtra . Gdzie mogę dostać i czy w ogóle mogę dostać taki przewód ? Jestem otwarty na Wasze pomysły jak to można naprawić .

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Accent X3] Przewód paliwowy
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2013, 19:51:00 »
31310-22010



http://www.fox.rzeszow.pl/Przewod-paliwowy(4,967,28093).aspx

Oryginał  będzie kosztował 72 pln+ 18 pln przesyłka i pewnie czas oczekiwania kilka dni. Czy końcówka przewodu jest cała i czy jest taka jak od przewodów hamulcowych. Można odciąć część pozostałego przewodu nałożyć nową końcówkę i zakuć (tylko jak to zrobić ze stalowym przewodem) potem połączyć to łącznikiem z nowym krótkim przewodem miedzianym od łącznika do filtra. Druga wersja dobrać odpowiednią średnicę nowego przewodu miedzianego (taka jak oryginału) i wykorzystać stare końcówki ( jeśli będą jakieś typowe to wymienić na nowe) i do tego potrzebny będzie kanał lub wysokie podstawki + podnośnik hydrauliczny.

lukos

  • Gość
[Accent X3] Przewód paliwowy
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrzesień 2013, 21:25:50 »
Mi się udało to uratować ale do filtra podchodzi taka sama końcówka jak do cylinderków hamulcowych i z przewodu hamulcowego można dorobić. U mnie krótki kawałek takiego przewodu połączony jest z przewodem idącym od baku gumowym przewodem a na krańcach są opaski metalowe i huula ;-)