Forum > Matrix / ix20

[ix20] Domykanie szyb - ix20

<< < (2/3) > >>

apikus:

--- Cytat: "irekmiecz" ---lecz chciał bym mieć w jakiś sposób możliwość zamknięcia auta bez całkowitego zamykania okien.
--- Koniec cytatu ---


A próbowałeś kiedyś zostawić otwarte szyby i po zamknieciu drzwi otworzyć auto? Powinno się ono zamknąć po jakimś czasie i szyby nie bedą zamknięte. wada to nieuzbrojony alarm, ale jakbys zostawił niedomknięte szyby z uzbrojonym alarmem to przy czujnikach ruchu każdy większy podmuch wiatru aktywowałby alarm.

Geronimo:
Endriu, nie biadolę, tylko rzucam pytanie na forum, licząc, że może ktoś zna rozwiązanie. Świadomie wybrałem wersje Comfort, miedzy innymi dlatego, ze ma el sterowanie szybami z przodu i z tyłu. W poprzednich autkach, które miału jedynie korbki w tylnych drzwiach nie raz zdarzało się, że moi pasażerowie nie domykali szyb. Takiego stresu jak irekmiecz na szczeście nie przeżyłem, ale pewne nawyki zostają i chyba minie jeszszcze trochę czasu zanim się przestawię na inne.  Do dziś, gdy czasem muszę bujnąć autko Rodziców, z przyzwyczjenia do mojego prywatnego, mam kłopoty z wrzuceniem wstecznego. Teraz też bedę sie musiał przestawić, bo z zasady nie patrze na drążek w czasie zmiany i wszystko robie na pamięć. Ale z 6ki chyba nie ruszę, szybciej zgasze silnik ;)

Kurako:

--- Cytat: "endriu" ---Jak sie kupuje auto to trzeba sprawdzac specyfikacje wyposazenia a nie potem biadolic nie ma tego nie  ma tego ja ma comfort i nie biadole ze nie mam tam czegos co nie wystepuje albo jest w wyzszej wersji wyposazenia co innego gadzety to rozumiem.
--- Koniec cytatu ---

skad ta agresja :) ?

Geronimo, na znanym serwisie aukcyjnym, moduł domykania szyb idzie kupić za 50 zł na 4 szyby? Może się warto nad tym zastanowić?

endriu:

--- Cytat: "Kurako" ---
--- Cytat: "endriu" ---Jak sie kupuje auto to trzeba sprawdzac specyfikacje wyposazenia a nie potem biadolic nie ma tego nie  ma tego ja ma comfort i nie biadole ze nie mam tam czegos co nie wystepuje albo jest w wyzszej wersji wyposazenia co innego gadzety to rozumiem.
--- Koniec cytatu ---

skad ta agresja :) ?

Geronimo, na znanym serwisie aukcyjnym, moduł domykania szyb idzie kupić za 50 zł na 4 szyby? Może się warto nad tym zastanowić?
--- Koniec cytatu ---


Witam to nie jest zadna agresja tylko stwierdzenie faktu .

beazee:

--- Cytat: "apikus" ---A próbowałeś kiedyś zostawić otwarte szyby i po zamknieciu drzwi otworzyć auto?
--- Koniec cytatu ---


Zamknąłem drzwi z pilota i poszedłem zapłacić za benzynę.
Gdy wróciłem szyba kierowcy nadal była schowana.
Próba otwarcia auta po pociągnięciu wewnętrznej klamki skonczyła się uruchomieniem alarmu.


--- Cytuj ---jakbys zostawił niedomknięte szyby z uzbrojonym alarmem to przy czujnikach ruchu każdy większy podmuch wiatru aktywowałby alarm.
--- Koniec cytatu ---


Alarm jak najbardziej aktywował się przy otwartych szybach (po otworzeniu drzwi) skoro go usłyszałem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej