Forum > Matrix / ix20

[ix20] Domykanie szyb - ix20

<< < (3/3)

apikus:

--- Cytat: "beazee" ---Zamknąłem drzwi z pilota i poszedłem zapłacić za benzynę.
--- Koniec cytatu ---


No właśnie, ja mówiłem o otwarciu auta z pilota, nie o zamknięciu, wtedy alarm nie powinien się uzbroić, a samochód powinien się zamknąć.

beazee:

--- Cytat: "apikus" ---No właśnie, ja mówiłem o otwarciu auta z pilota, nie o zamknięciu, wtedy alarm nie powinien się uzbroić, a samochód powinien się zamknąć.
--- Koniec cytatu ---

Napisz to, proszę, raz jeszcze.

apikus:
Co jest nie zrozumiałe?

masz otwarte okna (uchylone), zamykasz drzwi mechanicznie i wciskasz na pilocie przycisk odpowiedzialny za otwieranie samochodu. po jakims czasie (u mnie to było ok. 20 sekund) samochód się powinien zamknąć (centralny zamek), ale nie bedzie uzbrojony alarm i nie powinny domknąć się okna.

beazee:

--- Cytat: "apikus" ---Co jest nie zrozumiałe?
--- Koniec cytatu ---

Teraz już jest :)


--- Cytuj ---masz otwarte okna (uchylone), zamykasz drzwi mechanicznie i wciskasz na pilocie przycisk odpowiedzialny za otwieranie samochodu. po jakims czasie (u mnie to było ok. 20 sekund) samochód się powinien zamknąć (centralny zamek)
--- Koniec cytatu ---

Tak sie dzieje jak otwieram auto by załadować zakupy do bagażnika.
Odpowiednio długo to zajmie to drzwi kierowcy/pasażerów zostaną zaryglowane mimo otwartej klapy bagażnika.


--- Cytuj ---ale nie bedzie uzbrojony alarm i nie powinny domknąć się okna.
--- Koniec cytatu ---

Nie wiem jak z alarmem. A okna i tak nie mają funkcji domknięcia.

apikus:

--- Cytat: "beazee" ---Nie wiem jak z alarmem. A okna i tak nie mają funkcji domknięcia.
--- Koniec cytatu ---


No tu może być różnie. U mnie w i30 się aktywuje, a w Lancerze nie.
W Lancerze miałem jeszcze jedną opcję z szybami, otwieranie przednich szyb z pilota. Jak szedłem w kierunku samochodu to mogłem otworzyć chwilę wcześniej przednie szyby w celu przewietrzenia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej