Forum > ix35 EL

[ix35 EL] ix 35 czy ma OCYNK ?

(1/3) > >>

zomol:
Jak w temacie  :!:  
Czy blacha w ix 35 posiada dwustronny ocynk ?
Wprawdzie sprzedawca w salonie twierdził, że tak ale twierdził też, że można zamówić automat do każdego silnika  :-P więc jego znajomość samochodu który sprzedaje jest raczej znikoma  :-(
Szukałem klikałem i nic  :cry: a czytając o rdzewiejących i30 trochę tracę zapał do Hyundaia  :-/

radark:
po pierwsze to nie słyszałem o częstych korozjach w hultajach, ostatnio czytałem ranking najbardziej bezawaryjnych aut w USA, czołówka nastepująca: 1.mazda.2.honda.3.hyundai.4.toyota niemieckie auta na nastepnych miejscach, więc co do marki to nie ma się co zastanawiać ja mam juz drugiego hultaja i nie narzekam, poprzedni i30 sprawował się idealnie, obecny jak na razie też, kolega ma i30 4 lata i jest megazadowolony, jeszcze nic w nim nie naprawiał, poza tym znajomi mieli getza 11 lat i auto było nie do zdarcia,

jacek2:
Ten ocynk to ciekawa zagadka na najbliższe dni..... może ktoś coś się dowie ciekawego

zomol:

--- Cytat: "radark" ---po pierwsze to nie słyszałem o częstych korozjach w hultajach
--- Koniec cytatu ---

Dzwoniłem wczoraj do ASO i mój rozmówca przyznał, że w i30 często zdarzają się naprawy lakiernicze (zwłaszcza rdza na tylnej klapie i dotyczy to nawet rocznych samochodów) korozja występuje także w Getzach.  Co do ocynku w ix35 stwierdził "prawdopodobnie" ma  :mrgreen: bo tak ich informował producent i nie mieli jeszcze reklamacji ale twierdził też, że w ix35 nie występują stuki w zawieszeniu i akcja klejenia odbojników dotyczyła i30. Nie wiem co o tym myśleć bo akurat o "stukach" w zawieszeniu w ix35 sporo użytkowników pisze, że są więc ta jego odpowiedź "prawdopodobnie"  :lol:  nie za bardzo jest szczera.

radark:
mi tam nic nie stuka jak na razie przynajmniej, mam znajomego w aso i on nic nie mówił o naprawach blach w hultajach

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej