Autor Wątek: [Sonata YF] modyfikacja oprogramowania komputera w amerykańs  (Przeczytany 2455 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

macbac

  • Gość
[Sonata YF] modyfikacja oprogramowania komputera w amerykańs
« dnia: 11 Czerwiec 2014, 01:04:49 »
Witam. Sprowadziłem właśnie z USA Sonatę 2.0T 2013r. i prosiłbym o kilka porad osób bardziej doświadczonych ode mnie. Jak i gdzie mogę zaktualizować nawigację GPS w pokładowym komputerku - na razie pokazuje jedna pozycję w stanach i nie ma opcji na europę. Czy można ustawić jednostki metryczne zamiast mil i st. Farenhaida? wreszcie czy ktoś sie orientuje czy gwarancja "fabryczna" obowiązuje też w Europie ?
Próbowałem dodzwonić się do Hyundai Motor Poland żeby podpytać ale nie udało sie połączyć:(

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Sonata YF] modyfikacja oprogramowania komputera w amerykańskiej sonacie
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwiec 2014, 03:31:55 »
Aktualizacja pewnie tylko przez Autoryzowany Serwis - o ile w ogóle jest możliwa.
Zbyt świeże auto. W przypadku np. takich marek jak VW czy Audi jakakolwiek opcja polskiej nawigacji pojawia się po 2 latach od wypuszczenia modelu - cuda.
Oczywiście można tylko pomarzyć o języku polskim. W twoim przypadku zapewne tak będzie również w kwestii języka oprogramowania wewnętrznego.
Ale kto wie - kluczem jest instrukcja do auta.

macbac

  • Gość
[Sonata YF] modyfikacja oprogramowania komputera w amerykańskiej sonacie
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwiec 2014, 11:44:44 »
dzięki za szybkie info :-)
Po hamerykańsku;) rozumiem (choć nie biegle) wiec nie chodzi o zmianę języka. Najbardziej zależy mi na wprowadzenie geolokalizacji na Europę i Polskę w pokładowej nawigacji GPS.
A co z gwarancją na Europę Hyundaia sprowadzonego z USA? może ktoś wie gdzie się dopytać?

pafflech

  • Gość
[Sonata YF] modyfikacja oprogramowania komputera w amerykańskiej sonacie
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwiecień 2016, 07:08:12 »
Witam

Czy udało się rozwiązać problem z navi, ja tez chciałbym wgrać mapy polski do sonaty
proszę o info