Forum > Matrix / ix20

[ix20] Problem z dużym spalaniem 11l

<< < (2/2)

Dider:
jakpść paliwa też swoje robi.  mój Hultaj (wg komputera 7,3l/100km) zawsze tankowany na jednej stacji znanej marki (bez reklamy)  raz z checi oszczędności zatankowany na. Auchan  o 25 gr na.  litrze taniej i ze spalaniem nie mogłem zejść  poniżej 8,6 l i to jeszcze jeździłem delikatnie jak nigdy.

Ed: Teraz po pierwszym przeglàdzie  nie wyjeżdżając na autostradę pokazuje 6,5-6,8. A czemu pompę wymieniali i pływak Mirek234? A może pompa jest wadliwa i za małe ciśnienie daje  przez co wtryskiwacze "leją" paliwo?  Chociaż za niskie ciśnienie paliwa, to by chyba check się świecił, albo by błąd w sterowniku wyskakiwał.

endriu:
Zgadza się jakość jest ważna ja tankuje już trzeci rok na inter ma. i nie mam żadnych problemów teraz jak zimniej trochę to w mieście mam spalanie 7,3 ale jak jest ciepło to 6,5-6.8 wydaje mi się to jest usterka techniczna proponuję pojechać do innego serwisu co oni powiedzą 11-12 l :shock:

Mirek234:
Witam
Byłem w czwartek w Innym serwisie. Serwis spuścił całe paliwo, wyczyścił silnik ( w ramach gwarancji o dziwo). Pan przyniósł karnister z stacji LOTOS ,  70 metrów od serwisu byl LOTOS. Dojechałem do stacji zatankowałem paliwo . I dzisiaj jest już normalnie pali średnio 9-9,5 L jest to automat to tyle zawsze palił.

Na zakończenie tematu z mojej strony

NIe miałem jak tako większych problemów z moim ix20 przez 3,5 rok. Co nie którzy to przeżyli z forum z swoim ix20. Mnie nie stać na nowe auto rzędu  75-80 tys.zl  bo tyle Hyundai życzy sobie za ix20 1.6 automat 6 biegowy. Comfort ( czyli golas w stosunku do konkurencji ) Kupie Opla Merice 1.4 turbo 140 KM automat lub Fiata 500L treking .Dlaczego te auto bo Opla i fiata można bez problemy przerobić na LPG bez większych  szkód i dilerzy przymykają oko w OPLU . A w fiacie nie traci sie gwarancji na LPG do silnika turbo od 0,9-1,4 ( 95), 1,4 ( 120 )

horny devil:
Jaki masz kolor??
Mój jest czarny na blatach sg. większość ix20 z zabrza kojarzę ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej