Autor Wątek: [i40 VF] [hyundai i40] Problemy ze skrzynią, sprzęgłem i coś  (Przeczytany 10981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malutki83

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 127
[i40 VF] [hyundai i40] Problemy ze skrzynią, sprzęgłem i coś lata
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Listopad 2017, 10:29:56 »
Witajcie
Chciałbym opisać rozwiązanie problemu z hałasem ze skrzyni biegów, który występował w moim Hyundaiu I40 2l.benzyna od niepełna dwóch lat.
Samochód przez ten czas miał wykonywany przez jeden z ASO na południu Polski: tzw "remont" skrzyni a później wymienianą skrzynie na nową, ale te zabiegi nie przyniosły żadnej poprawy. A użeranie się z tym serwisem i sprawą przekazaną do Hyundai Motor Poland, zostałem oddelegowany na naprawę do ASO firmy Karmot Tarnów. I tam po miesiącu wymieniania wszystkiego po kolei w skrzyni i eliminowanie poszczególnych łożysk itd.jak również na koniec wymianie koła dwumasowego nastała cisza. Od ponad miesiąca żadne niepokojące odgłosy już nie występują.
Zachęcam wszystkich, którzy mają podobne objawy i problemy ze skrzynią o kontakt z kierownikiem firmy Karmot Tarnów ul. Tuchowska 72 a naprawa zostanie przeprowadzona w ramach gwarancji.
Z tego co mi wiadomo jest to pierwszy serwis w Polsce, który poradził sobie z tym problemem zarówno w Hyundai i40 z silnikiem diesel jak i benzyna.
Upór, świetna obsługa klienta i doświadczenie mechaników w tej firmie zasługują na pochwałę i dalszą współpracę.
Pozdrawiam